Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol találhatnék igazán őrült...

Tesla99 kérdése:

Hol találhatnék igazán őrült embereket, társakat?

Figyelt kérdés
Nem akarom az időmet érzelemmentes kapcsolatokra pazarolni, felesleges beszélgetésekre... Olyan rossz hogy körülöttem senki nincs benne értelmetlen baromságokban, kalandokba, nonszensz dolgokban.Szeretnék olyan társakat akiknek teljesen rendben van, ha kedvünk támad éjjel 3kor kiülni a hídra vízipipázni az élet nagy dolgait vitatva, vagy random elutazni stoppal Olaszba mert miért is ne....

2020. febr. 5. 17:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyan embert aki dolgozik erre biztos nem találsz.
2020. febr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én pl benne lennék a baromkodásba de tuti pesti vagy én meg nem ott lakok,vagy debrecen vagy miskolc vagy jobb oldalt szélén vagy bal oldalt szélén,esetleg jobb alul...én meg középen.
2020. febr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Alja helyeken
2020. febr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

Nekem tetsizke z a dolog, de én inkább berakom a csapatot a kocsimba aztán megyünk, persze ennél a stop olcsóbb, azt is próbáltuk izlandon.


Vállalkozóként ezek nem akkora problémák mint irodai munkásként szóval pusztán a munka nem zárja ki, de azért olyna igény lehet tényleg kicsit nonszensz hogy mindenki pattanjon mert neked épp ez jutott eszedbe.

2020. febr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kocsma, goa party.
2020. febr. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
1 kerdessel feljebb...
2020. febr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kicsit átvitt értelemben gondoltam ezt a randomságot, nyilván teljesen megterveznénk mindet egy nagyobb út esetében...annyi mindent kellene így csinálni, pl szabad ég alatt aludni vagy sátorban de ismeretlen országokban, felfedezni és nem a be szűkült látásuakkal foglalkozni
2020. febr. 6. 22:24
 8/11 anonim ***** válasza:
18%
Tetszik a felhasználó neved. Van Teslád?
2020. febr. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem az autó miatt lett ez a felhasználó nevem.... De amúgy még lehet 🙆
2020. febr. 9. 07:22
 10/11 anonim ***** válasza:
78%
Én lányként szoktam ilyen random őrültségeket csinálni. Kilépni a komfortzónából. Csak mostanság nincs hozzá társaság.
2020. febr. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!