Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti kikövetnétek instán azokat...

Ti kikövetnétek instán azokat a sulis társakat, osztálytársakat, akik nem követnek viszont titeket?

Figyelt kérdés
2020. máj. 11. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Ha érdekelnek akkor igen.

Volt hogy bekövettem ő visszakövetett de utána titokban ki is követett tehát én is őt. xD


Ha valaki követ és ismered illik visszakövetni, de aki nem követ azt én se követem kivéve ha érdekelnek a képei.

2020. máj. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Aki bekövet és ismerem azt visszakövetem, de sok az olyan aki csak követőket gyűjt aztán visszakövetem és kikövet. Van letöltve egy app a telómra amin tudom nézni ki követett ki és akkor én is kikövetem
2020. máj. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
75%
Hát ha szimpatikusak nekem akkor nem. Ha nem akkor be sem követném őket, de engem személyszerint nem érdekel ki követ és ki nem.
2020. máj. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Azért követem mert érdekel, nem azért hogy ő is kövessen engem.
2020. máj. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azokat követem, akiknek érdekelnek a posztjai, szóval alapból kiestek a sulis és volt osztálytársaim, a tököm se kíváncsi rájuk, a felük arcára nem emlékszem már. Az meg nem érdekel, hány emberrel kölcsönös a követés, meg se néztem, ki követ és ki nem.
2020. máj. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekel az illető nem hiszem vagyis volt,hogy azért követtem ki mert érdekel,de ő nem érzett úgy és nem akartam még ott is látni őt. Mert velem valahogy máshogyan viselkedet,mint a többiekkel.
2020. máj. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Senkit nem követek instán, akit ismerek az életben. Arra ott a facebook.
2020. máj. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Mert elvi okokból nem vagyok fent az instán.
2020. máj. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
Letiltottam őket minden platformon, hogy esélyük se legyen megtalálni, követni és belém rúgni. :) Instát többnyire művészek (rajz, fotó, grafika, festészet, tetoválást etc) követésére használom.
2020. máj. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
61%
Én senkit nem követek ki pedig engem a sulimból senki nem követett vissza.
2020. máj. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!