Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek melyek Szabolcs-Sz...

Szerintetek melyek Szabolcs-Szatmár-Bereg megye legveszélyesebb, leghírhedtebb települései?

Figyelt kérdés

Én amikről tudok: Ópályi, Aranyosapáti, Nyírmihálydi, Nyírpilis.

Ezeken felül mi, ami hasonlóan rossz hírű? Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy melyikeknek van messzeföldön rossz híre. Én egyébként ismerem és szeretem ezt a megyét, jártam már nemegy veszélyesnek mondott helyen itt (és nem kocsival átutazóban).



2022. okt. 3. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Csenyéte? Vagy az BAZ?
2022. okt. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6%
Miskolc
2022. okt. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
B.A.Z. megye, bocsánat :D
2022. okt. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Egész Szabolcs megye úgy szar ahogy van.
2022. okt. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sz-Sz-B megyei vagyok. Baktalórántháza, Kántorjánosi, Ököritófülpös, Porcsalma, Mátészalka, Nyírbátor, Nagyecsed, Fényeslitke, Hodász.... Most csak ezek jutnak eszembe amik nagyon mordor helyek. De mivel ebben a megyében van a legtöbb roma, akik kezdenek többségbe kerülni a falvakban, így nem valami élhető már ez a megye, munkahely is alig van. Nyíregyháza az egyetlen jobb hely, de itt is gyakran történnek késelések, stb. Volt, hogy egy évben 3 gyilkosság is történt, azt hiszem.
2022. okt. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, még hozzátenném, Tiszadada, Tiszaeszlár, Kemecse is "jó" helyek. 😃 de amúgy az összes településnek van híre, ha a környékén laksz.
2022. okt. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Te vagy a Miskolcot és Kazinbarcikát szidó nyomi.


Ez is fejlődés, hogy végre leszálltál Miskolcról.

2022. okt. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7: Hogy jön ide Miskolc, te nyomi? Miről beszélsz?
2022. okt. 7. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!