Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Felső szomszéd cigizik és a...

Felső szomszéd cigizik és a párkányomra száll a hamu. Lehet ezzel valamit tenni?

Figyelt kérdés

Nem rég költöztem ide. Már felmentem neki szólni, mire nettó letagadta az egészet, mondván náluk senki sem cigizik. Akkor is azt állította, amikor mondtam neki, hogy láttam kihajolni az ablakon cigivel. Nem bunkón mentem fel, hanem szépen szóltam, de egyből védekező álláspontot vett fel. Azt mondta, hozzá is jön a fentebb lakóktól a szemét, ez a társasházi élet, meg kell szokni... Hát, nem tudom cigi hamun kívül mégis mi más jöhet onnan fentről :)). Majd kb. rámcsapta az ajtót azzal, hogy dolgozik (szombaton).

Vonatkozik erre valamiféle szabály? Közös képviselő segíthet, vagy csak a feljelentés lesz a megoldás, esetleg az sem és jobb, ha beletörődök?



2022. okt. 8. 18:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%

Közös képviselő.

De egy állítás, egy tagadás.


Egyszer az utcáról vedd fel, amikor az ablakban cigizik.

2022. okt. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
33%
Hol jelented fel?
2022. okt. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

A közös képviselők nem tesznek semmit. Mit tehet? Rászól? Ugyanazt kapja, mint te.

Sok ilyen sntiszociális, arrogáns szemét van.

2022. okt. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
46%
A közös képviselő nem békebiró. Nem dolga az egyes lakók közötti nézeteltérések elsímitása.
2022. okt. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
Parkanyon a hamu? Az nem bűncselekmény. Engem jobban zavar a füst ami bejon a nyitott erkélyajton (mi nem dohányzunk egyáltalán) de még azzal sem tudsz mit kezdeni...
2022. okt. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%

"Majd kb. rámcsapta az ajtót azzal, hogy dolgozik (szombaton)."

Nem mindenki napi 8 órában, hétfötöl péntekig dolgzik, rengetegen hét végén is.

2022. okt. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Engem is jobban zavarna a füst, de zavar eléggé az is, hogy takaríthatom valaki mocskát, meg kis égésnyomok láthatóak a párkányon. Nem a világvége oké, mert legalább dajdajozó szomszédom nincs, az én emeletemen meg mindenki normális. De mégis idegesítő, ha van egy ilyen ökör. De hát gondolom, akkor jó magyar módra bele kell ebbe is törődni, tűrni.
2022. okt. 8. 18:38
 8/20 anonim ***** válasza:
86%
Mivel más eszköz nincs rá....
2022. okt. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
19%
Milyen égésnyomról beszélsz? A leszálló hamunak semmi hője nincs. Miért hazudsz? Amugy meg majd lefújja a szél.
2022. okt. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
2%
Nem hanyas csurog, hanem egy keves hamu hullik. Seperd le es ne akarj mindenkivel osszebalhezni egy kis semmiseg miatt.
2022. okt. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!