Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért ennyire felelőtlenek a...

Miért ennyire felelőtlenek a szomszédaim?

Figyelt kérdés

Győr mellett egy kis faluban élek, a szomszédomnak van egy szuka szálkásszőrű tacskója. Állandóan az utcán van szegény kutya, a falut keresztezi a fő út és a vonat is. Van egy facebook csoportja a falunak, ahova hetente teszik fel a képeket a falu lakói hogy éppen merre kódorog a kutyus és hol a gazdija?

Kb 2 hete este 7kor nyűszítést hallottam a kertben és persze hogy az ő kutyájuk volt az, szépen átásta magát hozzám. Megetettem és visszavittem a gazdijának aki azt mondta egyáltalán nem érdekli merre van a kutya majd hazatalál.

A szomszéd gyerekei póráz nélkül viszik magukkal a boltba és még bemennek vásárolni szegény kutyus a fő úton kóborol. (A fő uton át kell menni hogy el lehessen jutni a bolthoz)

Nagyon elszomorít, lehet vemhes a kutya mert a gazdája kitett egy képet ebbe az fb csoportba, hogy ki é lehet a hím kutya (egy foxi) mert éppen össze van ragadva az ő kutyájával. És lehet látni hogy ez a tacskó láncra van verve és rajta meg a másik kutya. Önkormányzaton azt mondták ha ez engem zavar akkor hívjk gyepmestert és kész. Ezt megtehetem? Úgy érzem a kutyának ennél jobb sors kell


2022. okt. 6. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Nyugodtan hivd ki legkozelebb a gyepmestert!
2022. okt. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

Eleve tilos póráz nélkül a kutyát közterületre kiengedni.

Ha a jegyző nem reagál, akkor még az állatvédőket is megpróbálhatod riadóztatni a láncontartás miatt...

2022. okt. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
A legjobb akkor lenne kihivni a gyepmestert, amikor az utcan van a kutya. En akkor tennem.
2022. okt. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Ha elveszik tőlük, csak vesznek egy másikat aminek tönkreteszik az életét!

Szerinted érdekli őket hogy másikat kell venni,szerezni?

2022. okt. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én meghirdetném hogy ingyen elvihető kutya. Ha a gazdáját nem érdekli akkor nem is fogja hiányolni.
2022. okt. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!