Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Köszöntök az olyan szomszédokn...

Köszöntök az olyan szomszédoknak, akikkel amúgy sosem beszélgettek?

Figyelt kérdés
2022. okt. 5. 00:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. okt. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze
2022. okt. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Akkor az enyém egy b0nkó pöch. Sosem köszön vissza (már én sem köszönök) és direkt elfordul ha meglát. Azt hittem, hogy én vagyok a tolakodó. Falura költöztem és én úgy tudtam, hogy itt mindenki köszön egymásnak...
2022. okt. 5. 01:22
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát közvetlenül nincs olyan szomszédom akivel sosem beszélek.


Azonban én sorházban élek és az utcában egymásba érnek a házak és ugyebár kérdéses, hogy kit lehet szomszédnak tekinteni.


Én a szembe lévő házak lakóit, illetve tőlem jobbra és balra 2-3 blokknyira lakókat tekintem szomszédomnak. Nekik szoktam köszönni, de velük beszélgetni is.


Akik már ettől több bloknyira laknak azokkal nem beszélgetek sosem és nem is nagyon köszönök.

2022. okt. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Kertes házban lakok, a szembe lévő szomszédok közül csak az egyiknek köszönök, másik kettőnek nem. A két oldalsónak köszönök, a hátsónak is. A szembe lévők közül ketten nem túl régen költöztek ide, nem is igazán barátkozó típusúak.
2022. okt. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 6 ház lakóit tartom szomszédaimnak😁
2022. okt. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyik szomszédommal se szoktam beszélgetni, de 3 ház lakóinak szoktam ennek ellenére köszönni. A többieket fel se ismerném az utcán őszintén szólva, pedig itt élek már 2 éve.
2022. okt. 5. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Kultúrember köszön.
2022. okt. 5. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Alap.
2022. okt. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
22%

Én a kutyaugattató, alkoholista szomszédaimnak nem köszönök, majd rájönnek, hogy kell normál ember módjára élni. Illetve van, aki csak gúvasztja a szemét, de elvárja, hogy elöreköszönjek. Még mindig a fiatalabbnak kéne előreköszönnie, nem ilyen pökhendifsz alapon.

Meg a nagyságos pcsáknak se szoktam, akik inkább tekergetik a fejüket.

2022. okt. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!