Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miskolc,Debrecen vagy Nyíregyh...

Miskolc,Debrecen vagy Nyíregyháza lenne jobb ha oda szeretnék költözni?

Figyelt kérdés
2022. okt. 9. 08:25
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Mik a szempontok? Legjobban keresni Debrecenben lehet, a természeti környezet Miskolcon a legszebb, Nyíregyházának meg jó az állatkertje (tudom, hogy ez nem szempont, de valami jót róluk is akartam mondani)
2022. okt. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
71%
Én Debreceni vagyok.Önmagában a legpraktikusabb ide lenne költözni,mert itt minden van.De viszont az itt élők többsége bunkó mint a föld.Miskolcon sok a vidám, vidám (tolvaj) és ugyan ezt mondom mint Debrecennél az elenyésző többség itt is bunkó.Ha kivesszük a konzekvenciákat akkor Nyíregyházára esik a választás.
2022. okt. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
A konzekvenciát leszűrni szoktuk, nem kivenni.
2022. okt. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Debrecennel az a baj, hogy bár itt van a legtöbb munka (akár gyári, akár irodai), a cégek a fizetést még mindig nem akarják feltolni pesti színvonalúra, vagy hogy legalább megközelítse. Tisztelet a kivételnek!

Holott már egy normális albi itt is minimum 150 ezer.

Vegyük pélául az én pozíciómat Debrecenben, valamint hogy ugyanilyen pozicióban mennyit ajánlanak Pesten. Nem gyári munkáról van szó!

A főnököm nekem 220 nettót állapított meg, és hogy örüljek, hogy ennyi, mert ez nagyon jó fizetés, máshol sehol nem találok itt jobbat, felmondhatok, de csak én vesztek vele. Meg hasonló blablákat halgattam végig.

Ugyanilyen pozikat megnéztem Pesten, nettó 400-450 között volt a szórás.

:(

2022. okt. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na így egyéb információk hiányában én Miskolc vagy Nyíregyháza mellett döntenék, jobban tetszik a környezet, táj, valószínűleg a bérek és mindhárom helyen nyomoztak Budapesthez és bizonyos dunántúli régiókhoz képest.
2022. okt. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nyomottak*
2022. okt. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

#3


Ténylegesen elírtam.Köszönöm a javítást!🙂

2022. okt. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egyértelműen Debrecen a legjobb a 3 közül.


De nem írtad, mik a szempontjaid.

2022. okt. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!