Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan költöznél el a helyemben?

Hogyan költöznél el a helyemben?

Figyelt kérdés

Sz*r vidéki faluban élsz,sz*r vidéki városba jársz dolgozni.

Mivel 200 nettónál jobb bért nagyon nem kapsz,mert csöves a város vagy csak a túl jó vezetése ellopja a pénzt...

Ezért nagyon nincs kedved 90-ért albiba menni,olcsóbbat keresnél.

De aligha van ilyen...

Találsz egy tényleg olcsót,ami a fizetésed negyede.

Nem túl nagy ugyan,de meggondolandó.

Eddig a fizetesed negyedét haza is adtad,tehát hozzájárulsz az otthon éleshez,de ezzel elvágod a spórolás lehetőségét is.

Az otthoniak biztos hogy nem örülnének ha elmennél, cserbenhagyásnak vennék.

Viszont te menni akarsz.

Biztos,stabil helyed max próbaidő lejárta után lesz.

Jelenlegi pénzed 254 ezer forint,most adsz haza 1/4-et.

Számítanak rá...

Külföldi életet sem veted meg,de ismereteid nincsenek és fogalmad sincs mi kell egy EU TB kártyán kívül,oltatni nem akarod magad látván a sok orvost is aki legalább nem hazudik róla hogy a harmadik után haldoklott ő is.


2022. okt. 10. 16:50
 1/4 anonim válasza:

Szia! Szakmafüggő. Van szakmád? Az hogyan fizet Budapesten, Ausztriában, Németországban, Svájcban, Dániában? Érdeklődsz fórumokon, megismered az ottani helyzetet, majd osztasz és szorzol.

Ha nincs szakmád, akkor külföldön is bajban leszel. Tanulj valamit, fektess a tudásba. Hosszú távon meg fogja érni, ezt garalntálom. Azt csináld, ami valóban érdekel.

Pszihológiailag nehéz lelépni én tudom, túl nagy az ismeretlen közeg, de bárhová mész, ott alkalmazkodni fogsz, nem leszel örökké idegen. Az, hogy a barátok mit mondanak ne izgasson, mert a jövőd szerintem fontosabb annál, minthogy hétvégén tudjatok koccintani. Tervezz, tájékozódj, de mindenkelőtt tanulj. A nyelv a legutolsó dolog, szakmád legyen!

2022. okt. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennyi ésszel, ami neked van, vajon képes lennél önálló életre?
2022. okt. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A nyelv amit tudok az az angol,van szakmám,nem kemény fizikai munkát akarok végezni.

A munka munka,nem szeretnék építőiparban lenni.

Elég nekem egy sima munkahely,mint pultos egy akárhol.

Ismerem magam,ha 500kilós szekrényt kell cipelni ami tele van kábellel meg elektromos berendezésekkel,abba beletörik a derekam.

Összerakni még könnyű mondhatni.


Igazából nekem mindegy,csak magam ura legyek.

Nem akarok örökké anyuci kicsi fia lenni,illetve gáz ha egy férfi otthon lakik.

Egy nő nem ezt akarja,nekem pedig az a tervem hogy először egyedül kéne hogy éljek.

Nem anyám ágyán akarom levetkőztetni,illetve a barátaimmal sem anyám ágya mellett akarok koccintani.

Önálló akarok lenni.

Egyébként alkoholt ritkán iszok,nem vagyok parti majom.


Most lehet rám köpködni,nagyon szárazon fogalmaztam.

Elismerem.

De ez a szitu,menni akarok.

Nekem egy olyan ország kéne ahonnan nem dobnak csak úgy ki,oltani nem akarok de úgy látszik muszáj lesz.

Mármint úgy értem,hogy "le tudok telepedni",nem küldenek haza ha dolgozok.

Dánia nem tűnik rossznak.

Elvileg boldogulnak ott az emberek.

2022. okt. 10. 18:33
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem tudtam máshogy megfogalmazni tényleg.

Jelenleg ez jött.

Konyhanyelv ide vagy oda.

2. Szerintem egy alap rutint fel tudnék építeni.

2022. okt. 10. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!