Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti hova költöznétek, mit...

Ti hova költöznétek, mit vennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy gyermekes család vagyunk. Bpen élünk egy másfél szobás panel lakásban ami már kicsi. Párom állami óvónői fizetést kap és én se sokkal többet. Szülői segítségre nem számíthatunk eredetileg egy nagyobb lakàs lett volna a terv a fővárosban, de a párom köti az ebet a karóhoz, hogy Pest megyében inkább családi házat vegyünk. Az én szüleim szerint nem tudnánk megélni és fenntartani, az ő szülei ezt nem értik meg ők pedig még szegényebbek. A lakás az enyém. Ti hova költöznétek? Nagyobb lakás vagy családi?

2017. dec. 21. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyobb lakásba
2017. dec. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csakis lakásba.
2017. dec. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Maradjatok a lakasodban. Mindenki addig nyujtozzon,amig a takaroja er.

Fontos,hogy a belvarosban maradjatok a munkatok miatt.


A gyerek ugyis elkoltozik ,ha egyetemista lesz. Vagy fizetni akartok egy kozos hitelt 40 evig ?? Lehet,h addigra meg rl is valtok. Sorry,de ezt is vedd szamitasba.


N

2017. dec. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Maradjatok a feneketeken! 1,5 szoba 1 gyerekkel bőven jó. A párod akkor hisztizzen, hogy hová akar költözni, ha ő is bedobja a különvagyonából azt a 12-20 misit, amit a te lakásod ér!
2017. dec. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy akartok-e még több gyereket. Mivel a párod óvónő, gondolom, szereti a gyerekeket, könnyen lehet, hogy még lesz több gyereketek.


Ha lesz, akkor a gyerekeknek is összehasonlíthatatlanabbul jobb a családi ház, szerintem. Talán élveznétek a kertet ti is, és kevés munkával hasznos is lehetne.


Kaphatnátok hozzá állami segítséget is.


Amit nem értek, az az, hogy már közös gyereketek is van, és mégsem vagytok házasok. Talán nem tűnik végleges párválasztásnak?

2017. dec. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan mennyit keresnek az ovonok, de azt hallani mindenfelol, hogy nem tul sokat. Tehat egyikotok keresete sem magas. Szerintem se akarjatok to sehova se koltozni, huzzatok ossze magatokat, mert feltetelezem csak hitelbol tudnatok nagyobb lakasba koltozni. Inkabb tegyetek felre, amit csak tudtok, hogy legyen nemi vesztartalek szukseg esetere. Vagy csak a gyerekre, lesz ott eleg fizetnivalo a jovoben, hidd el.
2017. dec. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A párom nagyon makacs, azt mondta nem érdekli ha szegénységben élünk, csak legyen családi ház...

Könnyen rendelkezik az én vagyonom felett.

Nem lesz több gyermek már de azt én sem akarom, hogy a gyerek egy fél szobában nőjön fel, csak nekem elég lenne egy nagyobb lakás, bár tudom milyen jó egy kert csak milyen áron...

2017. dec. 27. 13:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor keresse meg az árát.
2017. dec. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne engedj neki, nagy hiba lenne. Lakasban jobb elni, mint szegenysegben.
2017. dec. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!