Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Folyamatosan ordibáló felső...

Folyamatosan ordibáló felső szomszéddal mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Új lakók költöztek a felső szomszédba, és reggel 6:30-tól kezdve folyamatosan ordibál fent a nő, erre a kisbabája elkezd vonyítva sírni, és ennek köszönhetően olyan hangzavar van már reggel is, hogy nem lehet tovább aludni, mind ezt a hét minden napján. (mivel HO-ból dolgozom reggel 9-től, ezért 6:30-nál tovább szeretnék aludni)


Már felmentem szólni neki, de azt mondta ne ugassak be neki, mert Ő kismamaként jobban tudja, a közös képviselő éppen alkohol elvonón van 3 hete, nem tudom már mit tegyek, de szabályosan lüktet az ér a fejemen, amikor elkezd reggel ordibálni az az idióta, és nagyon közel vagyok ahhoz, hogy felmenjek, és kidobjam az emeletről.


Érdekelnek hivatalos megoldások is, és "nem hivatalos" megoldások is, (pl felcsöngetni hozzá hajnalban stb)


2022. okt. 11. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Legbölcsebb, ha alkalmazkodsz hozzájuk bioritmusoddal, és rászoksz a korán kelésre.
2022. okt. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
A nem hivatalos megoldás az, hogy minél több információt kiderítesz róla.Mit szeret, mi a jó az életébe.Majd szépen megtervezed hogy tudod mindezt lecserélni rossz dolgokra és hogy tudod teljesen összeomlasztani, bedönteni az életét.
2022. okt. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Rendőrséget hívd ki!

Nyugodtan mondd nekik, hogy azt feltételezed, hogy bántja a kisbabát

2022. okt. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"közös képviselő éppen alkohol elvonón van 3 hete" Itt kell lenned, hogy elhidd, Magyarország Te rád vár!

Természetesen Miskolc.

2022. okt. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Veszprém :D
2022. okt. 12. 08:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Füldugón kívül rövid távon nem tudom, mit tudsz csinálni.
2022. okt. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta kérdező? Enyhült a probléma?
2023. márc. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hangosabban #7 :)
2023. márc. 4. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te vagy a kérdező, 8-as?
2023. márc. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!