Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Felétek leromlott vagy le fog...

Felétek leromlott vagy le fog romlani az utcai biztonsági helyzet a válság miatt?

Figyelt kérdés

Elővigyázatosabbak vagytok mostanában? Pl. kerültök bizonyos helyeket, este nem mozdultok ki?

Én estefelé már akkor is félek utcán sétálni ha többen vagyunk.



2022. okt. 25. 20:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is híresen szar volt a környékünk, nincs mitől félnem :D
2022. okt. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
#11 nálam szintúgy :D
2022. okt. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
78%
Újpest annyira rossz lenne? Melyik részen? Én Angyalföldön lakom és viszonylag sokat járok arrafelé, de nem láttam komolyabb balhét egyáltalán, rendezettnek tűnik maga a kerület. A vezetést nem ismerem, arról nem tudok mit mondani.
2022. okt. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
54%
Tesokkal mostanában lenyultuk ezt azt, ezért ugyvélem romlani fog.
2022. okt. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
53%

Újpesten lakott egy barátnőm, ott a lakótelepi részen, a villamos vonalán - nem azt mondom, hogy veszélyes környék, de lehetett látni érdekes arcokat alkotni :D Illetve nekem megpróbálták ellopni a biciklim (nem sikerült, mert volt akkora balfasz az úriember, hogy a Váci út felé tekert, de akkora f.sza már nem volt, hogy becsatlakozzon ott a forgalomba, egy zebránál várta a zöldet, és kulturáltan lerángattuk róla).

Egyébként meg attól is függ, mennyire érzed szarnak a környéket, hogy ki vagy - mi vagy. Én pl. nő vagyok, összevetve a tapasztalatokat a férfi ismerőseimmel, többször kóstolnak be, mint őket, viszont még így sem ért nagyjából soha komolyabb atrocitás, ellenben azokkal, akik olyan ártatlan, támadható figurának tűnnek, nem harsányak, vagy félnek egyedül kinn későn, és tekingetnek a hátuk mögé, meg ilyesmi.

2022. okt. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!