Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Panelben miért lett már...

Panelben miért lett már ekkora mánia ezeket a hagymás paprikás minél büdösebb dolgokat főzni?

Figyelt kérdés
Én Mekinek a közelébe se jártam vagy 5 éve, egészséges étrendem van, és magamnak főzök ezek meg büdösítenek össze minden fos kajával a házban.

2022. nov. 1. 14:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
76%
Ah, kuurva finom.
2022. nov. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
71%
Csukd be az ablakot.
2022. nov. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
80%
Nincs pénz fúdpandára
2022. nov. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
72%
Mert ők minden bizonnyal szeretik és azt főznek a saját lakásukban, amit csak szeretnének. Folyosón nálunk is lehet érezni időnként, hogy ki mit főz, de ezt a pár percet ki lehet bírni akkor is, ha neked nem tetszik.
2022. nov. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Mérgezze magát amivel akarja, de az egész ház ezt szívja, a szag a probléma főleg!
2022. nov. 1. 14:51
 6/25 anonim ***** válasza:
83%

Engem a cigi jobban zavar, mert megmarad nálam, és bekönnyezik tőle a szemem.


Lecsószag, hát istenem. Én sem eszek ilyeneket, de imádom az illatát.

2022. nov. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
82%
Inkább, mint a fűszag, ami a mi szomszédunktól jön rendszeresen...
2022. nov. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
66%
Ki kell költözni tanyára, ott nem lesz ilyen probléma. :D
2022. nov. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
56%

Ja, mert a párolt zöldség nem büdös, mi? :D Édesem, nem főznek ők szándékosan büdöset, csak élik az életüket, amennyire tudják ott egymás hegyén-hátán.


A panellakók semmivel nem büdösebbek, hangosabbak, tapintatlanabbak, mint máshol, egyszerűen a lakásod szar. Ha nem tetszik, vegyél egy kertesházat, vagy költözz téglalakásba. Ha nem teheted meg, fogadd el, hogy csóró szarként csak úgy tudsz lakni valahol, hogy egymás életterébe gázoltok.


Végső soron te akartál odaköltözni. Aki k.vának áll...

2022. nov. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
De ez nem válasz még mindig a kérdésre, hogy miért pont panelban bevett szokás a legbűzösebb odakozmált ételek szagát erőszakolni másokra!
2022. nov. 1. 15:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!