Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Panelben miért lett már...

Panelben miért lett már ekkora mánia ezeket a hagymás paprikás minél büdösebb dolgokat főzni?

Figyelt kérdés
Én Mekinek a közelébe se jártam vagy 5 éve, egészséges étrendem van, és magamnak főzök ezek meg büdösítenek össze minden fos kajával a házban.

2022. nov. 1. 14:45
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
10%

Mondja ismét a pipa nélküli 1 napos account. Aki az elmúlt napok ámokfutását intézte, naponta új, szintén ugyanilyen pipa nélküli nevekkel, mert mindig kibannolták.

Az a te és a fajtád egyik nagy baja hogy teljesen hülyének nézitek az embereket, magatokat meg baromi okosnak hiszitek. Ha még lenne mire, érteném is, de ez így ebben a formában ritka szánalmas produkció.

Én már lezártam veled a beszélgetést korábban, inkább csak a többiek érdekében hagyom itt a válaszom, bár gyanítom a többség simán átlát rajtad enélkül is.

A naponta újraregisztráció sajnos rendszerhiba, és az itteniek bizonyára tapasztalják is gyakran, pont a fajtád miatt. A kiírthatatlan, szánalmas, nolife trollok okán, akiktől ilyen ez a hely mostanra amilyen. Ezért is mondtam, az egyetlen megoldás az informálás és zéró kontakt.

A nem foglalkozott veled dolog különösen vicces pont a te szádból. Én kérdéseket feltenni és főleg megválaszolni vagyok itt, hasznos tagként. A te fajtád, a figyelemmániás edgy kötekedő tini meg igazából csak kötekedni, balhézni meg rombolni tud. Legalább viccesen trollkodnál, de még az se megy.

A számok azok főleg nem stimmelnek, kb pont fordítva volt. Pár barom visszajáró kommentelő volt a saját régebbi témámban, azok jöttek kötekedni kéretlenül pont mint te, a kommentelők 3/4-e pedig pontosan ugyanazokat írta a kajaszagról amiket én is megfogalmaztam, hogy zavarja őket. Itt is kijön a hazugságod mivel bárki visszanézheti szabadon azt a témát, és látni fogja.

A hogy találod meg is elég száni kifogás, sokféle kérdést olvasok itt, mivel ugyanitt az emberek kategóriában űzted ezt a trollkodást, nem volt nehéz kiszúrni. Kb véletlen is bele lehet futni, ha az ember aktívan használja az oldalt, és azonos kategóriákon belül mozog. Még sok idő se kell hozzá. Főleg hogy ritkultak is a kérdések mostanság.

A későbbi kommentekre már nem szándékozok reagálni, had írogasson csak. Meg aztán felesleges is lenne, szerintem ennyi tényből és cáfolatból bőven látható most is és később is, hogy mi a helyzet.

2022. nov. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%
Mindenhol van "büdös" kaja, csak a panelben koncentrálódik.
2022. nov. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
49%
Én 6 lakásos társasházban lakom és az alsó két lakás egy családé. Az egyikben a gyerek aki közel 40 éves és a másikban a mama. Valamiért az a perverziójuk, hogy a lépcsőházba szellőztetnek, vagy nem tudom miért, de a két ajtó folyamatosan nyitva van és kiérződik a szaguk. Nem koszosak, büdösek, vagy igénytelenek, de minden lakásnak meg van a maga illata, szaga amit az ad, ahogy az ott lakók élnek, amilyen takarítószerrel takarítanak, amit főznek stb. Gondolom ezt mindenki tapasztalja, ezzel nincs is gond, biztos nekünk is van, csak azt én nem érzem mert megszoktam. De nem értem ezt miért kell a lépcsőházba szellőztetni. Ők a földszinten laknak én a másodikon, de kilépek az ajtón és tudom, hogy megint vagy nyitva van az ajtó, vagy most zárták be. Na engem ez zavar de Qrvra és nem a kaja szag amit más lakóktól szintén érzek néha.
2022. nov. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
30%
Nem pont panel, de 50-es évekbeli társasház, nagyon zokon venném a lakótársaktól, ha beleszólnának, hogy mikor főzhetek pörköltet, káposztát, karfiolt, sült szalonnát. Ugyanígy én is max. becsukom az ablakot, ajtót, és nem érzem, mikor az alattunk lakó megsüti századszor használt olajban a mirelit panírozott robbantott csirketollból készült dínós fasírtot a jobb sorsra érdemes gyerekének.
2022. nov. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
9%
#19 Te paranoid skizofren vagy?
nov. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!