Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan mondjam el itthon,...

Hogyan mondjam el itthon, hogy kirúgtak a kollégiumból?

Figyelt kérdés

A szobatársam folyamatosan lopta az kajámat a közös hűtőből ami a szobánkban volt, és hiába szóltam a nevelőknek, illetve neki is többször, sosem történt érdemi változás.


Egyik nap nutellás szendvicset készítettem, és tudtam, hogy elfogja lopni ezt is ezért a két szelet kenyér közé egy kis darab kint a fűben talált kiszáradt szart is beletettem, miközben ette természetesen feltűnt neki de akkor már késő volt.


Végül kirúgtak ezért, éppen most pakolom össze a cuccaim egy haver segít őket hazavinni, otthon még senki nem tudja, hogy kirúgtak.


2022. nov. 5. 12:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Lol, cool story bro.
2022. nov. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Végül mi is volt az indok? És mi is volt az ügy lefolyása?
2022. nov. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
27%
Ezt így meséld el otthon. Azt tedd hozzá, hogy szerencsédre nem tettek ellened feljelentést.
2022. nov. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igazából beleakartam verni de azt nehezebb lett volna kivitelezni:D
2022. nov. 5. 12:25
 5/14 A kérdező kommentje:

Hát a szobatársam egy tipikus szegényebb családból jött, tipikusan az a szerencsétlenebb felépítésű ember, az az esetlen akit mindenki megsajnál, ezért könnyű volt neki a nevelők és a kollégium igazgató előtt előadni az ártatlant, akinek a szendvicsébe szart tettek, miközben az az én szendvicsem volt, és senkit nem zavar, hogy én már többször szóltam a lopások miatt.


A saját szendvicsembe raktam szart én úgy szeretem, nem kellett volna ellopni.

2022. nov. 5. 12:27
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

Ez kamu.

Miért rúgtak ki???

Milyen indokkal?

Saját kajádba azt teszel amit akarsz

2022. nov. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%

Az ilyen idióta megoldás helyett inkább bizonyítékot gyűjtöttél volna arra, hogy valóban lopott... Persze a lopás nem szép, de valahol magadnak is köszönheted, hogy ide jutottál.

Ha ennyire biztos vagy az ártatlanságodban, akkor otthon egyenesen el kell mondani.

Azért kíváncsi vagyok, miképpen bizonyosodtak meg a történtekről és a bejelentést, miszerint lop, azt mennyire számították be...

2022. nov. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Azzal az indokkal, hogy szart raktam a szobatársam kajájába.
2022. nov. 5. 12:35
 9/14 anonim ***** válasza:
86%

De a te kajád volt!

Neked azt kellett volna mondani hogy tiéd volt és nem tudod hogy került szobatársad kezébe, és nem volt benne semmi olyan, csak ő akar neked ártani

2022. nov. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%

Egyébként nekem is volt egy lopos szobatársam.

Üditőmet vedelte titokban, ezert belepiseltem es mondtam hogy huh de rosszak üditők mostansag.

Aztan lattam hogy ivott kesobb és azzal várt hogy ő is vett és milyen rossz volt xddd

Közben a hugyos üditőmből lopott xddsd

Leszokott utána

2022. nov. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!