Mennyi esélye van, hogy itthon újra bezárjanak az egyetemek ha mondjuk szeptembertől megnyitnak, ill külföldön pl Spanyolországban mennyire van kilátás egy következő hullámra vagy online oktatásra?

Figyelt kérdés
Igazából most esett le, hogy lehet az Erasmus most rossz ötlet volt, szeptemberben mennék 5 hónapra tanulni és azon gondolkodtam, hogy lehet inkább Bp-n kellene maradni. Mert ha pl online oktatással kellene a kinti egyetemen tanulni akkor nekem nem érné meg kimenni. Viszont ha itthon maradok egyetemen ako kb biztosra kellene tudnom, hogy a kolira számíthatok és nem lesz online max hibrid oktatás, ugyanis ha haza kellene menni kollégiumból azt úgy érzem családi okok miatt nem bírnám ki és igazából kíváncsi vagyok, hogy mások hogyan látják ezt.

2021. júl. 14. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
sztem lesz online is, nem tudom ez csak egy megérzés, de sztem lesznek korlátozások a negyedik hullám miatt, bármennyire is mondják, hogy nem
2021. júl. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem november körül átáll onlinera vagy hibridre
2021. júl. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%
Nem lesz online
2021. júl. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na és honnan tudod?😂
2021. júl. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
4-es idióta
2021. júl. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!