Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Sokan miért úgy adnak ki...

Sokan miért úgy adnak ki albérletet, hogy egy embernek/fiatal párnak/tanulóknak?

Figyelt kérdés
Mintha családosak nem kereshetnének lakást. Értem én, félnek, hogy rongál a gyerek, de ugyanúgy rongálhat egy buliból hazaesett részeg egyetemista is. Ugyanúgy lehet zavaró a tivornya is. Vagy ha fiatal párról beszélünk, ha közben gyerekük lesz, már kiteszik őket? Ennyire nem elfogadott manapság az, hogy valakinek gyereke van?
2022. nov. 7. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Gyerekes családot probléma esetén az ember nehezebben rak ki mint egy egyedülállót.
2022. nov. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 szvicsi ***** válasza:
90%

Sajnos ez van én 17 évig voltam Debrecenben albérletben összesen 17 helyen 3 gyermekkel. A probléma nem velünk volt hanem a tulajdonos sokat emelt volna, vagy eladta a lakást.

Gyermekkel, főképpen ha azok fiú gyermekek nagyon nehéz albit találni.

Persze vannak normális tulajdonosok is, akik kiadják családosoknak is, de tény, hogy azokat sokkal nehezebb egyik napról a másikra kitenni, még akkor is szerződés van.

A tanulóknak a szülei fizetik az albérletet, így azokról sok bőrt le lehet húzni, hiszen a gyermeknek tanulnia kell és a lakhatását bármi áron biztosítani.

A fiatal párok meg azért jók, mert ők biztosan dolgoznak és tudják fizetni a díjakat.

2022. nov. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Nekünk volt panziónk. A tapasztalat, hogy gyerekre nem kedvezményes árat kellene adni, hanem inkább tripla árat kérni. Mindent tönkrevágnak. Persze, az egyetemisták is rombolnak, nálunk is volt olyan, hogy miszlikbe törtek mindent, de akkor fogják és kifizetik, egy gyerekes család max a vállát vonogatja, hogy az normális, hogy a gyerek szétkap mindent. Dehogy normális.
2022. nov. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Albérletbe meg eleve nem kellene gyereket vállalni.
2022. nov. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában a kis lakásokhoz szokták ezeket a feltételeket szabni.
2022. nov. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

"egy gyerekes család max a vállát vonogatja, hogy az normális, hogy a gyerek szétkap mindent"

Remélem erre mondtad nekik, hogy ha nem fizetnek, mehetnek Isten hírével az ördög kénköves f*szára.

2022. nov. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1# Ez nem igaz, csak egy tévhit.
2022. nov. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Én adtam ki gyerekes családnak a lakásom, nem fizettek, 1 évig zajlott a per és nem lehetett addig kirakni őket. Nem romák voltak. A lakást meg úgy tönkrevágták hogy a vasbetonig mindent fel kell újítani, 5 millióba került összesen 5 évvel ezelőtt. Megfogadtam, hogy családosnak, kutyásnak és színes fémtolvajoknak nem adom ki, akkor álljon üresen.
2022. nov. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
95%
8# Volt közjegyző? Akkor nem számít, hogy van gyerek. Jönnek és kilakoltatják őket.
2022. nov. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!