Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Komolyan azért kellett lakógyű...

Komolyan azért kellett lakógyűlést összehívni, mert valaki(k) a szembelévő házból ennek a háznak a kukájába hozzák át a szemetet?

Figyelt kérdés

Ma rendkívüli lakógyűlés volt, ami az elmúlt napokban lett összehívva, nem tudtam miről lesz szó, gondoltam valamit cserélni kell a házban, esetleg fűtés korszerűsítés, liftek feljavítása, bármi, nem, hanem a nyugdíjas nénik megfigyelték az ablakból, hogy valakik a szembelévő házból ide járnak kidobni a szemetet.


Első körben kinek van erre ideje, hogy ezt nézze?


Másrészről van itt 4 kuka, amiből 2 mindig tele van, 1 meg félig, 1 meg szinte üres szokott lenni, ameddig nincs tele az utca szeméttel, nem mindegy, hogy hova dobják a szemetet?


A "csúcs" az volt amikor az egyik néni azzal dicsekedett, hogy kifigyelte, hogy valaki hozza át a szemetet a szembelévő házból, majd miután kidobta, Ő odament, és kiszedte a kukából, majd átvitte a szembelévő háznál lévő kukához, és lerakta oda mellé.


És legnagyobb megdöbbenésemre többen megdicsérték, hogy micsoda jó taktika, hogy majd ebből tanulnak.


Mi folyik itt mégis? Vagy csak szerintem felesleges és nevetséges ez?


2022. nov. 14. 18:38
1 2
 1/12 ludicrousSpeed ***** válasza:
74%
Igen.
2022. nov. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem meg erről kérdést kiírni felesleges és nevetséges.
2022. nov. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%
Az is felesleges amit az öreg nénikék csinálnak, a lakógyűlés is és ez a kérdés is. Valamint ez a válasz is felesleges.
2022. nov. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Hát, nem akarlak elkeseríteni, de szokj hozzá.

Ahol öregasszonyok laknak, nem kell kamera - mindent tudnak, mindent látnak, még azt is, ami nem történt még meg.

Nem alszanak, olyasmit is tudnak majd rólad, amit te még nem.

Velük szemben csak kevés esélyed van: nem szólsz bele a dolgaikba, vagy bólogatsz bőszen.Telerámolják a közös helyiséget, de te meg ne próbálj odatenni bármit is...egész jelentéktelen dolgon is összevesznek majd.

2022. nov. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ja-ja, az öregasszonyok a legtutibb térfigyelők! :-DDDD


Ráadásul ingyen csinálják. :9

2022. nov. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szép, hogy ezért összehívják a dolgot...


Igaz, én is csináltam hasonlót. Ugyanis a másik lakótömbnek a kukája nem volt zárva. Ahova meg én tartoztam, ahhoz a lakótömbhöz olyan kuka tartozott, ami be van kerítve és kulcssal nyitható.

Nekem meg nem volt kulcsom ehhez a kukához. Albérletben lakok amúgy, a tulajdonos nem adott elsőre kulcsot ehhez a kukához.

De nekem addig ugye vinni kell valahova a szemetet.


Nyilván az a legjobb, ha mindenki a lakáshoz tartozó kukába teszi a szemetet, de hát ez nem mindig megoldható.


Meg amúgy... ameddig nem tesz kárt a kukában, nem a kuka mellé dobja a szemetet, addig nem mindegy? Nagy eséllyel az illetőnek ez is egy inger, ezzel is foglalkozik. Vagy unatkozás miatt (esetleg magány), vagy mert inkább foglalkozik ezzel, mint valami nagyobb bajjal.

2022. nov. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Ezek szerint mindenütt ez az öregasszonyok vesszőparipája, akárhányszor voltam lakógyűlésen, több különböző hazban, mindig ez volt a kedvenc témájuk.
2022. nov. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezert nem megyek soha ilyenekre..
2022. nov. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
3: Az egész világ felesleges.
2022. nov. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Legközelebb olvasd el a napirendet és akkor nem ér meglepetés...
2022. nov. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!