Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért vannak sokan rossz...

Miért vannak sokan rossz véleményen Borsodról vagy a borsodi emberekről?

Figyelt kérdés

Sok helyen hallottam, olvastam, hogy a Borsodi emberek milyenek (csupa negatív kritika) valahol Magyarország Mordorjaként emlegetik.


Na de honnan jött ez a negatív kritika a környékről és az ott lakókról?



#Magyarország #Borsod #borsodi #Szauron sem teszi be a lábát
2022. nov. 15. 21:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%

élj egy hetet arra, és megérted 😉


nyilván mindenhol vannak problémás egyének, de ott hatványozottan jelen vannak, kis túlzással szinte bármelyik faluban és városban

2022. nov. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Tapasztalatból
2022. nov. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%

Őszintén én sem értem

Borsodi vagyok

Ott nőttem fel, éltem az életem

3 éve élek Pest megyében

Itt a 3 év alatt több negatívat tapasztaltam mint Borsodban az elmúlt 28 évemben...

2022. nov. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%
Akkor költözz vissza.
2022. nov. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%
Sorsod Borsod
2022. nov. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
Mert kifejezetten nagy számban él ott a veszélyesebb fajta kisebbségi etnikum.
2022. nov. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
Mert elmaradott, és az ország szegényei ott élnek. Aki teheti elmegy, és az marad ott aki nem tud/nem akar fejlődni/kitörni. De sokszor a borsodiak is csak viccet csinálnak az egészből: : Sorsod-Borsod, borsodi szitu stb stb..
2022. nov. 16. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
Az orkok miatt.
2022. nov. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%

#7 Ez az "ország szegényei ott élnek" egy sztereotípia. Szabolcs, Békés, Nógrád is szegényebb, Somogyban ugyanannyi az átlagkereset, mint BAZ-ban, JNSz kicsivel jobb csak. GDP alapján 9-10. szokott lenni a megyék közt.


[link]

2022. dec. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
59%
Lehet, hogy Szabolcs-Somogy szegényebb, de valahogy Borsod érdemelte ki Magyarország legalja címet. Ha a csóróság, igénytelenség jön szóba BP-n, meg Nyugat-Magyarországon mindenki Borsodra gondol. Mondjuk a Sorsod-Borsod is hozzájárult ehhez. Lehet, hogy kicsit javult a helyzet, de attól még Borsod az Borsod marad. A gyereket kiveheted Borsodból, de Borsodot nem tudod kivenni a gyerekből. Szóval érted. Ezt a jelzőt mostanában nem mossa le magáról, meg az avas sem a disznóvágást a panel folyosóján. Meg a könnyűvérű borsodi lányok akik feljutnak BP-re és bármit bevállalnak, csak ne kelljen visszamenni a nyomorba.
2022. dec. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!