Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért vannak sokan rossz...

Miért vannak sokan rossz véleményen Borsodról vagy a borsodi emberekről?

Figyelt kérdés

Sok helyen hallottam, olvastam, hogy a Borsodi emberek milyenek (csupa negatív kritika) valahol Magyarország Mordorjaként emlegetik.


Na de honnan jött ez a negatív kritika a környékről és az ott lakókról?



#Magyarország #Borsod #borsodi #Szauron sem teszi be a lábát
2022. nov. 15. 21:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
72%
A "disznóvágás a panel folyosóján" egy urban legend, a fél országról mesélik... Az meg, hogy valahol az aljanépet ismerik Borsodból, őket is minősíti, én sehonnan nem az aljanépet ismerem.
2022. dec. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
60%
Urbán legenda ja persze :D [link]
2022. dec. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
#12 "Városszerte beszélt történet", aminek médiában máshol sehol nincs nyoma, persze...
2022. dec. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
50%
Borsod sorsod
2022. dec. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
69%
Az élet nevű játék ott hard fokozaton megy alapból, nincs túl sok munkalehetőség, a fizetések alacsonyak, de cserébe az árak sokszor magasabbak, mint az ország fejlettebb régióiban. Rengeteg az ügyeskedő, és az ilyen-olyan támogatásból élő teremtmény, akik igyekeznek az amúgy is csapnivaló szituációt elviselhetetlenné tenni. Természetesen nagyon sok jó, becsületes ember él ott is, mint bárhol máshol, de sajnos az arányok nem feltétlenül optimálisak, habár nem vagyok benne biztos, hogy ez az arány bárhol is elérheti az optimális szintet, de az tény, hogy nagyon-nagyon sok jobb hely létezik borsodnál.
2022. dec. 12. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
2023. jan. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
67%
Utazz negyed órát a villamoson és tedd fel újra a kérdést. Valami incidens mindig van.
2023. jan. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!