Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hová menjek vasárnap tanulni,...

Hová menjek vasárnap tanulni, ha a "szobatársam" rohadt hangos?

Figyelt kérdés

Debrecenben vagyok, a Kossuth III-as koliba, szóval lehetőleg a környék érdekel, eselteg az épületen belüli opciók (mert a szobán, konyhan kívül nem vágom, hogy mi hol van).

Igazából nem konkrétan a szobatársam a csaj, hanem szomszéd szoba, közös az előtér. És hát áthívta valami barátnőjét, semmi bajom nincs velük, tényleg, de hogy nem tudnak nem ordibálva beszélgetni, az is biztos. A füldugómat meg elhagytaam valahol...


2022. dec. 4. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Próbáltad már megkérni őket, hogy legyenek kicsit halkabb, mert tanulni szeretnél?
2022. dec. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja. Náluk ez a halk.
2022. dec. 4. 12:08
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Könyvtár, esetleg kávézó (csak ott illik rendelgetni is), ha tűrhető az idő, akkor park.
2022. dec. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
12%

Akkor legyél kemény gyerek és egy konyha késsel állj eléjük, hogy fogják be a pofájukat vagy kivágod a nyelvüket, közben vágjál beteg fejet, gyanítom utánna ők akarnak majd elmenni te meg nyugodtan tanulhatsz

Ha rendőrt hívnak? Te csak vicceltél.

Ha mégsem ilyednek meg? Tartsd a nyakához a kést.

szívesen :)

2022. dec. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Mi a probléma? Én is tudtam tanulni úgy, hogy a két öcsém ott ordított a másik szobában - ez van.


Meg kell tanulnod zajban tanulni, mert nem várhatod el, hogy mindenki lábujjhegyen járjon, mert te tanulsz.


Vagy menjél könyvtárba.

2022. dec. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azért a síri csend meg a lábujjhegyen járás nem az a kategória, hogy az órákig konstans visítást ne olyan hangerővel tolják a szomszédban, hogy azt úgy halljam, mintha a fülem mellett nyomnák, hogy még zenéb keresztül is hallom. A zajban tanulást meg nem úgy akarom elsajátítani, hogy holnap írok 3 zh-t, amiből 2 olyan, hogy nincs javító.

Mindenesetre inkább elmentem füldugót venni.

2022. dec. 4. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!