Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tennél, ha vennél egy...

Mit tennél, ha vennél egy lakást, ami később élhetetlennek bizonyul a szomszédság miatt?

Figyelt kérdés

Velem most ez történt. Normális környék, de odafenn bérlők laknak és konkrétan hétvégén és még sokszor éjszaka is megy alaphangon valami ütemes zene. Szólni többször szóltam, a vállukat vonogatják, egymásra hárítanak. Vélhetően valami drogos társaság, terjesztők. Közös képviselő sem tud velük tenni semmit.

Ilyenkor mi a teendő? Mióta idejöttem szakaszosan alszom, lehetetlen a nyugodt pihenés, mintha egy szórakozóhely alagsorában élnék. A lakáson hitel van, eladni nem fogom tudni egyhamar, bár nem is szeretném emiatt, mert ki tudja, máshol megint mi vár.

Ezzel kell együttélnem a következő 5-10 évben, vagy irány az albérlet úgy, hogy közben van saját lakásom? Gyűlölöm ezt, hogy mindig a normális ember szív, a degeneráltaknak meg mindenhez joguk van...



2022. dec. 8. 13:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben kifigyelném hogy ők mikor pihennek és mondjuk például hétköznap reggel nyolckor elkezdenek bömböltetni a Halász Judit válogatsomat.
2022. dec. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Gondnok, közös képviselő, rendőrség, és a tulaj. A legjobb, ha a tulaj nyakára jársz a problémával. A lakáskiadók nem szeretik a problémás bérlőket.
2022. dec. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
77%

Nekunk kohgyulesen mondtak,h halljak a beszedunket meg vitainkat,igy azota mkndig bekapcsolunk zenet. A szomszed is zenet hallgat legtobbszor nagyon hangosan. Mostmar tudjuk miert. A neninek nem szolnak a zenehallgatassert. :D


Undorito hallgatozo lakokozossrg van.

2022. dec. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
80%
Jegyzői birtokvédelmet próbáld meg!
2022. dec. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
13; ritka hülyék is, hogy még be is vallják, hogy hallgatnak titeket.
2022. dec. 8. 18:36
 16/21 veterán vas ***** válasza:
100%

Nekem egyszer volt egy "zeneszerető" szomszédomságom.

Megesett, hogy a kedves mamának este 10-kor jött meg a kedve a zongorázáshoz.

Egyik este becsöngettem és megkértem, hogy hagyja abba a zongorázást. Megtette.

Aztán pár perc múlva a 20 év körüli fia elkezdett trombitálni.

Így ment pár este.....

Aztán egy alkalommal fölhoztam a pincéből a "bulis idők"-ból megmaradt jó öreg hangfalamat.

Rákötöttem a rádióra, kerestem a Bartókon egy nagyzenekari koncertet.

A hangszórót a falnak fordítottam, párnákkal dunnával takarókkal szépen elszigeteltem. nehogy egy hang is kárbavesszen. Ráadtam ami hangerő volt és elmentem bringázni.

Kb 2 óra múlva értem haza.

Azóta olyan csend van....... még csak nem is köszönnek. ;)

2022. dec. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
16; nem tudom, ez igaz-e, amit írsz, de ezt a fal felé fordítós, leszigetelős hangfalas témát már ajánlotta egy barátom :) Kipróbálom, semmit nem veszíthetek.
2022. dec. 8. 19:53
 18/21 veterán vas ***** válasza:
100%

Azért ajánlottam, mert nekem bevált.

Az hogy nem beszélgettünk többet, csak bónusz. :D

2022. dec. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Birtokvedelmi eljárás
2022. dec. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
67%

Nah ezert jottem el a kibe....aszott egerlyukbol.

Elegem lett hogy mindig mashoznkell alkalmazkodni es nem tudok csak ugy lefekudni pihenni napkozben mert valaki mindig meghulyult.


Ezert vettem inkabb egy kerteshazat ahol nincsenek falszomszedaim.


Hosszu tavon te is tegyel igy mert hidd el mindig lesz egy idegesito falszomszed es belebetegszel.

2022. dec. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!