Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Van még rajtam kívül olyan,aki...

Van még rajtam kívül olyan,aki mindent elpakol szekrénybe,hogy semmi ne legyen elől a lakàsban?

Figyelt kérdés

Vagy ez csak az én mániàm?


Nem szeretem,ha elől vannak a dolgok,hanem inkàbb azt ha minden a szekrényben van. Értsd fogkefe furdoszobai szekrénybe,az osszes cipo ciposszekrenybe,zsepik a fiókosban stb.


2022. dec. 11. 17:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Én még a szekrényeket elpakolom egy nagyobb szekrénybe.
2022. dec. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs annyi szekrényem, mint amennyi cuccom.
2022. dec. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem. Mindent nem, sok mindent. Én se szeretem, ha elől vannak.
2022. dec. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Fu én meg pont az ellentetted vagyok. Utálom elpakolni a dolgokat, azt szeretem ha minden elöl van, "kéznél". Egyszerűen felesleges időpazarlásnak tartom hogy pl kinyitom a fiókot, kiveszem az x tárgyat, használom, majd visszatesze.
2022. dec. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
Nekem van egy sufnim amiben van még egy sufni.
2022. dec. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább úgy fogalmaznék, hogy a "helyére". De sok nyitott polcom, tárolóm van.
2022. dec. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére én nem ezt a szokást tartom. Ha ugyanis bármit elpakolok, azaz nem látom, akkor az mintha megszűnt volna, nem lenne, sokszor nem is tudok visszaemlékezni, hogy hová tettem, és ez sok kellemetlenséget tud okozni.
2022. dec. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne helyem hozzá, nálam is így lenne
2022. dec. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
Ez valóban azért üthet vissza, amit a #7-es írt, hogy így könnyen elfeledkezel róluk, és amikor valami sürgősen kellene belőlük, nem tudsz visszaemlékezni hirtelen, hol van, és az egész lakást föl kell borogatni.
2022. dec. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha vannak virágok, képek, dekorációk kirakva, akkor nem gond, én is szinte mindent elpakolok, de mégse néz ki úgy a lakás, mint egy üres kripta. Volt egy barátom, akinél semmit nem lehetett elől hagyni, de még dekor is alig volt kint, hát konkrétan olyan rideg volt a lakás, mintha nem laknának ott.
2022. dec. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!