Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Oda költöznél arra a környékre...

Oda költöznél arra a környékre, amihez rossz emlékek fűznek, ha a lakás tökéletes?

Figyelt kérdés

Lakást keresünk és az összes kriteriumunknak megfelelő lakást találtunk, de a régi általános iskolám mellett van, közel ahhoz a házhoz, ahol gyerekként laktam és nagyon rossz érzés volt a környéken lenni. Az iskolában is nagyon sok trauma ért és otthon is.


A lakás viszont megfelel mindennek, amit kerestünk, jó az ár, a méret, a kiosztás, a közlekedés, bútorozottan adják, ami nekünk jó, mert nincsenek bútoraink. Stb.


2022. dec. 13. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Simán, nekem persze nincsenek nagy traumáim. A legtöbb ember nosztalgiával gondol a gyerekkorára...
2022. dec. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Nem.

Sőt oda se költöznék vissza, ahol 10 éves koromig éltem mert bár nincsenek rossz emlékeim, sőt... mondhatni szép gyerekkorom volt de akkor se.

Nem tudom megfogalmazni az érzést, hogy miért... mert ha pl arra járok akkor mindig mosolyog a szívem de nem élnék már ott.

Valahogy úgy lehet ezt megfogalmaznom, hogy az a múlt én pedig nem oda vágyok.

2022. dec. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Túl rosszak az emlékek. És még ott laknak miatt rossz volt ott lakni.
2022. dec. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én igen, de engem régi traumáim helyszíne nem tud úgy lehangolni, hogy az komoly hatással legyen az életemre. Az, hogy hol történtek a dolgok valahogy sosem volt jelentős. Felülírnám a szar emlékeket jó emlékekkel.

Ha viszont te érzékenyebb vagy és ennek hatása lenne a mindennapjaidra akkor lehet, hogy nem a legjobb ötlet.

2022. dec. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha a rossz emlék az iskolára korlátozódik, akkor igen, úgysem kell a suliba bemenni többé. Viszont én nem költöznék iskola mellé a zaj miatt, ha közel van az udvar, akkor általában hangosan a gyerekek kint.
2022. dec. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!