Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Gond ha fát vág a párom...

Gond ha fát vág a párom december 25én?

Figyelt kérdés
Egy 2ezer fős faluban élünk, a fa össze van kuglizva csak baltával kell felhasogatni. Sajnos csak holnap lesz itthon, már szólt egyik ismerősnek az meg eljön jövő hét pénteken fát vágni. Szerintetek szólnának a szomszédok?
2022. dec. 24. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
98%
Nehogymár a szomszédok miatt fagyoskodjatok a házban mert nincs felhasogatva a fa. Kibírják azt a fél órát a szomszédok. Kellemes ünnepeket!!
2022. dec. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen. Van összevágva fa csak lehet nem tart ki jövő hèt péntekig, ezért gondolta a párom hogy hasogatni szeretne holnap. Kellemes ünnepeket
2022. dec. 24. 15:35
 3/4 anonim ***** válasza:
96%
Egy olyan társasházban lakom, ahol a házirend szerint vasárnap és ünnepnap tilos mosni. Többször mostam már vasárnap, és holnap délután is fogok, mert sajnos elfogyott a tiszta munkaruhám (365 nap 0-24-ben megyek), és ez van. Még soha senki nem szólt ezért, pedig panelban lakom, és én is hallom, ha mos a szomszéd, szerintem engem is hallanak. Hál' Istennek ez nem svájc.
2022. dec. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
4%
Nyilván nem probléma, de nem igaz, hogy nem volt idő rá máskor.
2022. dec. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!