Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Marokkót, vagy Egyiptomot...

Marokkót, vagy Egyiptomot javasoljátok, ha a decemberi/januári lehangoló szürkeség elől utaznánk a családdal EU-n kívüli télen is gyakran napsütötte országba a gyermekek és párom biztonsága tekintetében? (A vírus előtt és (remélhetőleg) a vírus után)

Figyelt kérdés
Illetve Iránt mondják (mondták a vírus előtt) még a média által keltett rossz hírével ellentétben elég biztonságos országnak. Evidens, hogy akkor, ha betartják a látogatók a szükséges íratlan/írott "szabályokat", de ez minden más országra is igaz, India, Vietnám, stb.

2020. aug. 22. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen tudom elképzelni , hogy a vírust mint kockázatot félretéve érdemes lenne bármit is tervezni a következő hónapokban , de alapvetően Marokkó a stabilabb, biztonságosabb ország a kettő közül.
2020. aug. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gyerekkori vágyam volt Egyiptom és bár azóta voltam ott, bármikor szívesen visszamennék, így én azt mondanám.
2020. aug. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Marokkó.
2020. aug. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Nekem Egyiptom szimpatikusabb, több az ókori látnivaló.

Iránt mint biztonságos országot remélem, csak viccnek szánta valaki.

2020. aug. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

Latom a hulyek kezdik a kommenteket (1.-s)

Egyiptomban es Iranban voltam. Iran sokkal biztonsagosabb mint Magyarretekorszag. Egyiptiom is abszolut biztonsagos. Mindketto jo valasztas. De Maroko is jo lehet.

2020. aug. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Mi a cél? Ha fürdeni akartok búvárkodni ilyenek akkor Egyiptom. Ha szörfözni akkor Marokkó. Várost nézni ilyesmi azt mindkettőben lehet. Biztonság szempontjából mindkettő problémás ha egyedül nekivágtok a sivatagnak. De helyi tourguide-al nem lesz gond. Meg ha maradtok a turistás helyeken útvonalakon szintén nem lesz nagy gáz, max kizsebelnek párszor de egy kis odafigyeléssel azt is meg lehet előzni. De ha nagyon aggódtok a biztonság miatt akkor Izrael. Eilat környéke akkor is kellemes, a tenger kellemes, vannak program lehetőségek csak kicsit drága.
2020. aug. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Almos85 válasza:
51%
A felsorolt orszagok kozul Iran a legbiztonsagosabb, de inkabb 'backpacking' jellegu utazas soran lehet felfedezni az orszagot, nem igazan alkalmas a standard csaladi nyaralasok lebonyolitasara. Erre a celre Marokko vagy Egyiptom tokeletesen megfelel.
2020. aug. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!