Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehetne tenni ha a szomszé...

Mit lehetne tenni ha a szomszédom felettem minden nap kétszer kiporszívózik?

Figyelt kérdés

Azért minden nap 2 alkalommal 3-4 perceket zúg meg tologatja felettem a porszívót ez kicsit........

Most komolyan miért nem elég neki a heti 1 porszívózás ha úgyis egyedül él?

És a sokadik emeleten tehát a sár meg a kosz is lepereg a lábáról mire felér.


2023. jan. 4. 18:12
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
42%
én cardiózni szoktam 2 órát ahhoz mit szólnál kérdező xd
2023. jan. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
13%

Miért van, hogy minden kérdezőbe rögtön bele kell rúgni, és ezek a válaszok rögtön fel is vannak pontozva, míg az értelmes válaszolók meg le?

Alapból ilyen undorító a magyar, hogy élvezi a kötekedést, vagy csak ugyanaz a 10 ember csinálja minden kérdésnél?


Igenis, aki ilyen elmebeteg módon állandóan takarít, az idióta. Sajnos nekem is volt már szerencsém ehhez. És ez k* rvára nem csak halk zúgás, hanem pl. a gurulós, vezeték nélküli kerekes szar kövön való tologatása.

Egyszerűen sok anno vidékről panelba költöztetett proli nem tudja lefoglalni magát, ezért mindig kitalál valami takarítani, barkácsolni valót ahelyett, hogy elmenne pl. sportolni.

2023. jan. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
29%
Nálunk szinte mindennap fúr és/vagy kalapál valaki, gyakran reggel. Hétvégén is. Cserélünk?
2023. jan. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
10%

Koltozz alank. Mi nem porszivozunk. De anagytestu hazorzo kutyank fel le ugrik az agyrol,ide oda rohan . Ejjel nappal. Otthon edzzunk sulyokkal. A marha gerinccsontokat otthon darabolom baltaval neki. Legtobbszor ejjel.


Szerintem utanunk orulnel a szomszedodnak. 😂

2023. jan. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
37%

Az ilyen prolikat is irtani kéne, aki panelban nagytestű kutyát tart. És általában ezek tartják magukat állatbarátnak, meg rinyálnak a szaros tűzijáték miatt.


Az a baj, hogy a magyar egy individualista, csökönyös nép, aki alkalmatlan az együttélésre.

2023. jan. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
85%
#14: Házőrző kutya, ház nélkül... Hmm.
2023. jan. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
65%

Macskám van, ha porszívózok, az átlagban 40 perc, és legalább kétszer leállítom közben, ha a pánikolós macskákat áttessékelem máshová, hogy haladni tudjak.

Biztos jóban lennénk. :D

2023. jan. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
59%

És ez a sok, társasházi életre totálisan alkalmatlan, önző, figyelmetlen ember még egymásra licitálva vigyorog, hogy mennyire bunkó. :D

Ne félj, ha a 120 kilós, kemény melós, kigyúrt szomszéd törné rátok az ajtót, hogy most már legyen egy kis csönd, nem vigyorognátok ennyire...

2023. jan. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
28%
Érdekelne, kedves 18, hogy te hogyan takarítasz, ha nem használsz porszívót?
2023. jan. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
81%
Senki nem mondta, hogy nem használok porszívót, de itt nagyon szélsőséges példákat kezdtek el felhozni. Arra reagáltam. És nekem senki ne próbálja bemesélni, hogy normális dolog hajnali egykor porszívózni, bútor dobálással kiegészítve...
2023. jan. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!