Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Műszaki vizsgára illik lemosat...

Műszaki vizsgára illik lemosatva, kiporszívózva vinni az autót?

Figyelt kérdés
2021. aug. 17. 07:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyire igen, nem kell ragyognia, de azért tiszta legyen
2021. aug. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
igen
2021. aug. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Alapból annyira tisztának kellene lennie az autódnak, hogy ne kelljen külön ezzel foglalkozni.

De egyébként csak a tulajdonost minősíti az autó tisztasága.

2021. aug. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően ilyen követelményről nem tudok, de illik igényesen odavinni. Mondjuk máskor is illik tisztán tartani.

De meglepődnél sokan, hogy viszik műszakira és szerelőhöz a kocsit. Az SZÜF-ön is láttam érdekes képeket. Illetve egyik szerelő ismerősöm mesélte, hogy volt olyan is, hogy először helyet kellett csinálnia magának a kocsiban, hogy be tudjon ülni. Oda volt b@aszva egy csomó szemét meg minden. Nálam landolt rokon kocsija - szívességből - kb egy fél sivatag volt a gumiszőnyegén.

2021. aug. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nincs tele szeméttel, meg nem olyan koszos. Semmi extra.


Köszönöm szépen.

2021. aug. 17. 08:36
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, illik. Ahogy orvoshoz is tisztán, lezuhanyozva, fogat mosva, tiszta ruhában mész.
2021. aug. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 krwkco ***** válasza:
100%
Nem kell ezzel foglalkozni. Ha a kocsid belseje nem undorító, nem rossz érzés beülni, akkor nem szükséges. Azért nem fogják megbuktatni, mert poros a külseje. És ha hibát találnak, a tiszta autót sem fogják átengedni.
2021. aug. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én már vittem így is, úgy is. Legutóbb pont trutyis februári idő volt, így nem láttam értelmét kitakarítani. Nem volt tetőig retkes a kocsi, de a napi kosz azért rajta volt. Bent sem voltak makulátlanul tiszták a szőnyegek. (Nálam ez általában a legkoszosabb, takarítatlan állapot, akkor is ha nincs műszaki vizsga.)

Nem tették szóvá. Közlekedési Felügyeletnél simán átment a kocsi.

2021. aug. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Alvázszám ilyesmik legyenek tiszták, jól láthatóak. Rendszámtábla legyen tiszta.

Illetve azért ne egy saras földesút után menj vizsgára, mert ismerőst már zavarták el, mert a fele autó tiszta sár volt.

2021. aug. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!