Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Idegesitő egyetemista lakótárs...

Idegesitő egyetemista lakótárs aki fent van hajnalig mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés
2023. jan. 17. 02:06
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
dolgozó ember vagyok
2023. jan. 17. 02:06
 2/16 Thispain ***** válasza:
37%
Ez többek között attól függ, miért idegesít, hogy hajnalig fent van, és miért zavar. Evidens megoldás lehet, hogy 9 óra után szén-monoxiddal töltöd meg a nappalit, a szobákat viszont nem. Emiatt fáradt lesz, és aludni megy.
2023. jan. 17. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
ha a barátja átjön akkor nem tudok aludni dumalnak végig hajnal 2ig 3ig
2023. jan. 17. 02:14
 4/16 anonim ***** válasza:
57%
Aludjál, ne azzal foglalkozz, ő mit csinál. Ha attól nem tudsz aludni, hogy más ébren van és beszélget, akkor lakj egyedül.
2023. jan. 17. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
ahoz még sokat kell sajna gyujtenem.Nem foglalkozok vele csak szerintem neki nem kellett volna 2 dolgozó mellé beköltozni nem is értem
2023. jan. 17. 02:21
 6/16 A kérdező kommentje:
takarítani nem takarít semmit az evőeszközömet használja szemetet egyszer nem viszi l
2023. jan. 17. 02:25
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudod csinálni, hogy beszélsz vele erről. Együtt éltek, tehát muszáj kompromisszumokat kötni, hogy meg tudjatok lenni egymás mellett.

Arra figyelj, hogy ne förmedj rá, próbálj meg jó hangulatban beszélgetni vele. Azért is, mert sokszor nem az számít amit mondasz, hanem az, hogy hogyan. Csak még több probléma lenne abból, ha indulatosan és rosszallóan ecsetelnéd a sérelmeidet.

Csak nyugodtan és szépen kell tudatni a dolgokat, hátha megérti. Lehet ő maga nem gondolta, hogy ennyire zavarhat ez téged. Ha pedig ez nem segít, akkor sajnos egy összeférhetetlen személlyel élsz együtt, amivel azon kívül, hogy elköltözöl/elköltözik nem tudsz csinálni semmit. Sajnos ilyen az sokszor, ha az ember kényszerből él együtt valakivel/valakikkel. Nagy a rizikó a konfliktusokra és ezáltal sajnos arra is, hogy azokat nem fogjátok tudni kezelni. De én azért javaslom, hogy próbáld meg, hátha mégis észreveszi magát és odafigyel ezután.

2023. jan. 17. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
5%
minek mentél oda?
2023. jan. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
9%
Miért ide rinyálsz ahelyett, hogy vele beszélnél? 😒
2023. jan. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
én már itt laktam meg a másik csaj is ő költözött be utoljára
2023. jan. 17. 09:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!