Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miért ilyen idegesítően...

Miért ilyen idegesítően arrogáns minden, ami az egyetemekkel kapcsolatos?

Figyelt kérdés

Persze személyes tapasztalat, nem reprezentatív felmérés, de minden egyetemista beképzelt f..z. Mérhetetlenül okosnak gondolják magulat, és minden mozzanatukkal éreztetik, hogy felsőbbrendűek. Legalábbis a szakon belül, mert a többit azt mélyen megvetik mind.

Persze a rendszer se jobb, a retardált professzorok, az észszerűtlen elvárások, meg az "asztalra dobás", és társai...

A lényeg az, hogy el kéne döntenem, hova megyek tanulni, de mindenütt csak a méretes baromsággal találkozom, meg embertelenséggel.


(igen, tudom, hogy az én kérdésem is elég arrogáns, de teljesen kikészít ez a folytó légkör, amit mindig tapasztalok, ha felsőoktatásról van szó)



2018. febr. 13. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
fojtó...
2018. febr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
reál szakra menj
2018. febr. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Sosem értettem miért baj az embereknek ha valaki büszke arra amit sok éves küzdés árán ért el, főleg ha olyan dolog amit nem olyas sokan értek el.
2018. febr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én pl sokkal korrektebbnek élem meg a társaim egyetemen mint középiskolában.

Lehet hogy arrogáns vagyok, de nekem sose volt vicces a fingós verseny vagy a böfi maraton pont úgy ahogy a nagyképűsködés sem.


A társaim többségével nincs bajom szerintem a többség sokkal rendesebb... kötelességtudóbb. Itt odamernék adni bárkinek 5-10.000 forintot mert tudom hogy megadja, ez középiskolában nem volt jellemző.


Vannak persze ilyen f.rkak is (pl van szaktársam 3 emberrel lekezel mert ismeri a maradék 2-nek meg nem képes nyújtani a mancsát, mert derogálna).

Tanárok meg mindenhol vannak ilyenek, bárhová mész. Reál és humán szakon is vannak pökhendi tanárok. Talán a kiégés teszi, talán szimplán a hatalmi megrészegülés (börtönőr kísérlet), de sajnos ilyen a világ.

2018. febr. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hehe. Pont az imént gondolgoztam rajta, hogy vajon elírtam-e a fojtót, s lőn!
2018. febr. 13. 19:28
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
1-2 év és elmúlik:)
2018. febr. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
#3 nem a büszkeségről van szó hanem egyes emberek nagypofájúságáról és lekezelő modoráról
2018. febr. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!