Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapesten túlélhető, eltölthe...

Budapesten túlélhető, eltölthető egy éjszaka az utcán?

Figyelt kérdés

Fel kell mennem Pestre két napra. Nem igazán szeretnék adni szállásra 15-20 ezer pénzt.

Szerintetek mennyire bevállalható, hogy az "utcán" legyek éjszaka?

Esetleg hova lehet behúzódni, ahol békén hagyják az embert?

A keleti, nyugati pályaudvarokon vannak várók, amik éjszaka is nyitva vannak, és nem késelni járnak oda a hajléktalanok?

Esetleg más helyek?


2023. jan. 25. 09:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Várókat mellőzném. ha nem zsebelnek ki, akkor ki fognak dobni a biztonságiak. Tippre keresnék vmi non stop kocsmát, ahol pár sör mellett a telefonomon kiolvasnám az internetet.
2023. jan. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%

Ebben a hidegben én biztos nem maradnék kint, akkor inkább keresnék valami munkásszállót, vagy koleszt. De ha az oda-vissza út olcsóbb, mint a szállás, akkor haza is mehetsz.

Állomásokat zárják éjszakára egyrészt pont amiatt, amit te szeretnél, meg takarítják is.

2023. jan. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%

Én azért elég spórolós vagyok, de soha fel nem merülne bennem ilyen.


Kollégiumszerű szállások 5 ezer alatt is vannak.


Ha semmiképpen nem szeretnél szállásra költeni, akkor talán a reptér még opció, azt nem zárják le éjszakára, szoktak ott néha aludni.

2023. jan. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
98%
A Keletiben nagyon sok estét töltöttem el, ki lehet bírni, vannak non-stop kis büfék is. Emberek vannak körülötted, tehát viszonylag biztonságos, legalábbis engem nem ért atrocitás és tanúja sem voltam ilyennek.
2023. jan. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Esetleg valami non-stop McDonalds? Legfeljebb halálra zabálom magam!

Ezeknek a munkásszálló, hostel jellegű 10-en alszunk 1 szobában típusú helyeknek a gondolatától is kiver a víz!

2023. jan. 25. 10:00
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
2023. jan. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ,miért kell felmenned Pestre.Ha másnap pl. munkamegbeszèlésre mèsz vagy vizsgàzni,akkor màr ne a keletiből/mcdonaldsból menj…amúgy meg ha kibírsz alvás nélkül egy éjszakát ès nem vagy fázós tipús,sétálhatsz is,én szerettem sétâlni este,míg Pesten laktam :)

Habár én biztos keresnèk olcsó szàllást.Amennyit eliszol egy kocsmàban az èjjel,vagy amennyit megeszel a mekiben egy èjjel,abból simán kijön a szàllás ára.Èn egyszer a rákóczi úton egy búvóhelyen (szerelmes pàrok) részére húztam meg magam,szóltam hogy egyedül megyek,nagyon keveset fizettem.Azért vàlasztottam ezt a megoldást mert ott lehetsz csak pár órát is.Àtutazóban voltam és mèg sok időm volt a repülőmig.Letusoltam,aludtam 3 órát és mentem tovàbb :)

2023. jan. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
88%
Zseniális ötlet.
2023. jan. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen megoldható 1 éjszaka. Egyszer lekéstem az utolsó vonatom és nem volt választásom, ki kellett várnom a reggel 6-ot. Decemberben, -8 fokban. Szórakozóhelyeket, kocsmákat váltogattam, néha mekibe vagy éjjel nappaliba be-be tértem venni valami piszlicsáré dolgot.
2023. jan. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Azzal nincsen gondom, hogy kialvatlan leszek, és nem lesz friss harmatos illatom.

Inkább csak a helyeket nem tudom, hogy hova kellene beülni, mely környéken vannak éjjel nappal nyitva lévő helyek (kocsmákat inkább kerülném).

2023. jan. 25. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!