Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Faluban miért pletykálkodnak...

Faluban miért pletykálkodnak állandóan az emberek?

Figyelt kérdés

A lényeg falun élek itt az ember durvábbnál durvább dolgokat hall megáról vissza. Már a körzeti megbízott rendőr amikor igazoltatott úgy tett hallotta hol száguldozzol, pedig nem is.


Szüleim 25 évesen nem engedik ,hogy legyen arcszőrzetetem ,mert a faluban az arcszőrzet növesztése bűn. Itt ha lenne arcsźőröm a faluban meglincselnének érte. Anya sírt amikor nem borotválkozva jöttem haza az egyetemről és akkor megszólják a faluban.


Meg történik X dolog és teljesen kiszinezve felnagyítva mondják vissza. Volt ,hogy megszereztem a jogsit és már mondták vissza útszéli prostikhoz járok.



#kibeszélés #pletyka #falusi élet #vidéki élet #Falusi pletyka #Falun élni
2023. jan. 25. 11:54
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is gyanús vagy.
2023. jan. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

Egyetemre jársz,és úgy írsz,hogy száguldozzol?

Milyen büfészakra jársz,hogy helyesen sem tanítanak meg írni?

2023. jan. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Tele van helyesírási hibával. Gyanús nagyon. Biztos prostikhoz jár és száguldozik.
2023. jan. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Metionin ***** válasza:
80%
Mert nincs más szórakozásuk, és mert megtehetik, kis helyen mindenkit ismernek. Városban sokkal kisebb a kör, akiről pletykálni tudnak.
2023. jan. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Az ilyeneknek azt kell mondani, hogy "most vettem egy 300 LE-s sportkocsit, azzal megyek a k...hoz, de előtte 140-el végig fogok száguldani a falun füstölgő kerekekkel". Ki fog kicsit kerekedni a szemük :)
2023. jan. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Ingerszegény környezetben nem igen tudnak mit kezdeni magukkal az emberek a szabadidejükben. Miután elvégzik a munkájukat, neteznek, tévéznek, rádióznak, alszanak vagy pletykálnak.
2023. jan. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19%
városban több a hülye, ne izgulj.
2023. jan. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy faluban nem olyan az élet,mint a városban,hogyha unatkozol elmegyek valahova, sétálgatok a városban stb.Az egy ingeszegény közeg és nyilván miről beszéljen az ember,ha nem a másikról,mert ez a legegyszerűbb téma.
2023. jan. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"...a faluban az arcszőrzet növesztése bűn..."


🤣🤣🤣🤣

2023. jan. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Justinianus ***** válasza:
Miért, mit csináljanak, nyomják a tiktokot, mint te?
2023. aug. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!