Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit gondoltok az ilyen lakópar...

Mit gondoltok az ilyen lakóparkokról? Élnétek ilyen helyen? (képek lent)

Figyelt kérdés

[link]


Dél Franciaországban sok ilyen medencés, zárt lakópark van. Nekem nagyon bejönnek, és nem is olyan drágák. Biztos jó lehet egy ilyen helyen élni, egy álom. Nektek mi a véleményetek?


[link]

[link]

[link]

[link]



2023. febr. 5. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Túl tömött, nem kell nekem szomszéd.
2023. febr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Franciaországban semmiképp nem élnék, sem a franciák, sem a négerek nem a kedvenceim. Én jól elvagyok itt, ahol élek.
2023. febr. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Budapest a meno!! Az 5. Keruletnel nincs jobb kornyek!
2023. febr. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Hát inkább a pancsolás hangja és zsivaja jöjjön be az ablakon, mint az autók zaja és a benzinbűz!

Bőár az az egy medence nem tűnik túl nagynak, és kéne sekélyebb és mélyebb rész is, hogy pancsolni és úszni is lehessen.

Kérdés, mennyire lehet zsúfolt és akarhat az összes lakó egyszerre ott pancsizni.

Ha strandolni akarok, inkább elmegyek strandra, ahol van mindenféle medence, ami kell.

2023. febr. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
3. miért, mi van az 5. kerületben?
2023. febr. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én a hátam közepére (se) kívánnék egy ilyen kacsaúsztatót az ablakom alá. De az ilyen max. 2-emeletes, parkosított környezetben lévő társasházak nagyon kellemesek, én magam is ilyenben lakom a családommal, nem vágyom saját kertes házra.
2023. febr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Hát ezek speciel pont nagyon nem tetszenek. A másodiknál konkrétan az a zárt, sötét lyuk mint konyha... a hideg kiráz tőle. A 3.-nál és 4.-nél meg szinte nincs is konyha. Az ilyen nálam nem játszik. Az első olyan semmilyen.
2023. febr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
86%

Ebben mi az álom? Ettől még egy panellakásban is több élet van. Tipikus low-budget lakóparkok. Konyha semmi, fürdő is tré. Berendezhetetlen is.


Tulajdonképpen csak a medence extra, de valahogy nem tudom elképzelni magam, hogy ott fürdőzöm a többi lakóval. Közös lónak túrós a háta.


Maga a lépték amúgy tetszik, viszonylag szellősen viszonylag kevés lakás. Egy jó alaprajzzal, jó ízléssel összerakott lakás tetszene.

2023. febr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!