Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Az olyan szomszédnak aki nem...

Az olyan szomszédnak aki nem engedi felrakni a klímát van lelkiismerete?

Figyelt kérdés

Sokszor hallok ilyet. Általában "összképrontás" vagy "zaj" hivatkozással.

A mai klímák egyáltalán nem zajosak.

És miért jó az az ilyen szomszédoknak ha pl kisgyerekes család nyáron hőgutát kap télen meg központi fűtés meghibásodásakor megfagy.


2023. febr. 11. 15:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
32%
Az irigy magyar proli ilyen.
2023. febr. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
28%

A telep varázsa.

Másik oldal nincs?

2023. febr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
3%
Mindenkinek szíve joga azt beszerelni, amit akar. Nálunk sincs klíma, akkor most mi is lelkiismeretlenek vagyunk, mint akikről te írsz? :D
2023. febr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%

Lehet az, hogy

1. Félnek attól, hogy így nekik még melegebb lesz a lakásuk nyáron a klíma melege miatt.

2. "Dögöljön meg a szomszéd tehene, de akár maga a szomszéd is" elv alapján élnek.

2023. febr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

3-as

Rosszul érted.

Ahogy neked is szíved jogod azt berakni amit akarsz, úgy a szomszédnak is.

De pl ha alsó/oldalsó vagy felső szomszéd nem engedi akkor az alany nem szerelhet fel.


Egyszóval itt a szomszéd kezében van a döntés, hogy az alanynak lehet-e klímája.

2023. febr. 11. 16:07
 6/20 anonim ***** válasza:
69%
De, hangos. Az én teljem felöl én sem engedem felrakni, egy, mert ronda, kettő, hangos, három, én is meg tudtam oldani a 2 kültérit
2023. febr. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%

#5

Olyan helyre kell tenni, ami nem ütközik a szomszéd falával akkor. Kompromisszum. Klímát akarsz? Akkor old meg, hogy ne kelljen a szomszédot bevonni.

2023. febr. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
50%

Hee???

Szomszédnak mi a fæsz köze van a klímádhoz? Én felhívtam a közös k-t és bejelentettem, hogy lesz klíma, annyit kérdeztem van-e valami önkormányzati korlátozás milyet lehet, azt mondta olyat rakatok amilyet akarok. Szomszéd se kérdezett engem meg

2023. febr. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
71%
K***a hangos bír lenni, a fölöttünk lakónak van, de egy ideje szerencsére nem használja.
2023. febr. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%
HANGOS AZÉRT! De igen, a mai klíma is iszonyat zajos. Főleg egy olyan panelban, ahol annyira papírvékony a fal, hogy a lélegzetvételét is hallom a szomszédnak.
2023. febr. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!