Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Téged is zavarna, ha egy...

Téged is zavarna, ha egy streamer/youtuber lenne a szomszédod?

Figyelt kérdés
Egy magyar youtuber, Szalai Isti a legújabb vezetős vlog videójában elmesélte, hogy költöznie kellett panelból kertes házba, mert nem bírták elviselni a szomszédok az egész napos "pofázás"át. Mivel neki ez a munkálya, de studiója nincs, ezért otthonról dolgozott és kötetlen időben, akár késő este is. Nyilván ez panelfüggő is, valószínűleg itt papírvékony falak voltak, de általánosságban kérdem. Titeket zavarna?

2023. febr. 13. 09:16
A kérdező szavazást indított:
Igen, engem nagyon zavarna, költözzön el!
Zavarna, de elviselném mert ez a munkája.
Nem zavarna egyáltalán.
55 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ tényleg mennyire vékonyak a falak,

ha minden egyes szavát hallanám még hajnali 2-kor is mindennap, akkor lehet panaszt nyújtanék be, de ha csak egy-két nagyobb felkiáltás meg nevetés hallatszodna át, akkor az szerintem belefér.

2023. febr. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
Amíg max olyan hangerőn megy mintha egy tévé lenne és legkésőbb 23 óráig vége van, nem érdekelne.
2023. febr. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
87%
Engem mindenki zavar.
2023. febr. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%
Igen, mert egy társasházban vannak szabályok amiket be kell tartani. Ilyen a csendháborítás is. Nekem is szóltak már a szomszédok, este amikor hangosan ment a tv, de én nem éreztem hangosnak.
2023. febr. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
87%
Ezt a kérdést majd nyáron tedd fel, amikor a nappali kánikula után este mindenki kitárja az ablakot, hogy egy kis hűs levegő áradjon a házába, de egy szintén nyitott ablakú filmstúdió ontja a hangzavart a szomszédokra alvásidőben...
2023. febr. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 NTBS ***** válasza:
25%
Engem nem zavarna.
2023. febr. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom, ha valaki videozik/streamel, azt nap közben teszi. Nappal az emberek általában dolgoznak, tehát nincsenek otthon, ergo nem zavarja őket. Engem csak akkor zavarna, ha este, hangosan videozna és ordibalna
2023. febr. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
55%
Átmennék segíteni. Még mindig jobb lenne ez mint egy gyerek egész napos visitása.
2023. febr. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Azért mikor valaki elég hangosan beszél, az tud hallatszódni néha. Nálunk koliban is van, hogy hallani, mikor este beszélgetnek a szomszédok. Van mikor semmit nem lehet érteni/hallani, van mikor mindent. Este ugye a nagy csendben meg rosszabb.

Ha az ember 5-6 órakor ébredne, de a szomszéd még hajnalban pofázik az zavaró tudna lenni.

2023. febr. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
10%

Elképzelhetetlen, hogy akár egy panelban is hallja az ember, hacsak nem végigüvöltözi a videóit. Illetve ha neki annyira hangosan kell beszélnie, mert nem jó minőségű a felvevője, akkor hogyan lehet, hogy a kivülről jövő zaj nem rontja a felvétel minőségét?

Nekem ez nem hihető.

2023. febr. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!