Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Leskelődő, kíváncsi, erőszakos...

Leskelődő, kíváncsi, erőszakos, mindenbe beleugató, mindenkiről véleményező szomszédok ellenszere?

Figyelt kérdés
Akinek volt ilyen típusú emberrel tapasztalata, szívesen fogadom, hogy mi volt ellenük a legjobb védekezés, mi működött. Nagyon idegesítő tud lenni, hogy az ember minden mozdulatát kukkolják, majd megeszi a kíváncsiság.

#szomszéd #otthon #idegesítőszomszéd
2023. febr. 18. 16:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell velük foglalkozni.
2023. febr. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem tudnak kukkolni, a lakásban vagyok, be nem engedek senkit.

Van olyan szomszéd, aki becsöngetgetett, a módszerem az, hogy senkinek sem nyitok ajtót. A postás majd bedobja az értesítőt, at óraleolvasó kiírja, hogy mikor jön legközelebb, látogató előre jelzi hogy jön, a szomszédra meg nem vagyok kíváncsi.

2023. febr. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Olyan szomszédom nekem is volt, akit beevett volna a fene még a lakásba is kíváncsiskodni. Nem szabad velük szóba sem állni, mert aztán le nem vakarod őket.

Leskelődő most is van, ezért lehúzom a redőnyt és már ő sem lát és én sem bosszantom magam egy hülyén.

2023. febr. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az lemaradt, hogy ha nem várok senkit, akkor nem nyitok ajtót. 10-ből 9x nem is hozzám jött volna valaki, csak első csengő és minden majom azt nyomja meg.
2023. febr. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Tudom, a legjobb lenne nem foglalkozni vele, de zavaró.


Azt nem írtam, de kertes ház. Ha kint vagyunk is és valamit csinálunk, akkor vagy odajön vagy leskelődik, hogy mi történik. Finom elutasításokat nehezen érti, egyszerűen erőszakos. És igen, még lakáson belül is kíváncsi, ha valami történik.


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2023. febr. 18. 17:28
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Képükbe mosolyogva sorsukra hagyod őket. Ennyi!
2023. febr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem engedek be senkit, aki nem jelzi előre a látogatási szándékát, ill. célját. Fennakad mindenki egy rácson, aztán ennyi!
2023. febr. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk van egy ilyen, egyszerűen nem foglalkozunk vele. (Akkor meg feljelentget, mondjuk nem minket, hanem a két közvetlent és a szembeszomszédját).
2023. febr. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én már 6 helyen éltem és még sosem volt olyan hogy ne lett volna egy hülye. Nem kell vele foglalkozni.
2023. febr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%

"Van olyan szomszéd, aki becsöngetgetett, a módszerem az, hogy senkinek sem nyitok ajtót. A postás majd bedobja az értesítőt, at óraleolvasó kiírja, hogy mikor jön legközelebb, látogató előre jelzi hogy jön, a szomszédra meg nem vagyok kíváncsi."


És ha a tűzoltók szólnának, hogy ég a ház, menekülj?

2023. febr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!