Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Csak a mi szomszedunk foz...

Csak a mi szomszedunk foz nonstop budoset vagy mashol is??

Figyelt kérdés

Minden masodik nap FIXen arad a hagyma-kaposzta-sultkolbasz budos. Szelloztetni ejjel lehet lassan csak. Lepcsohazba amikor lehetosegem van es itt vagyok megyek nyitom ki az osszes ablakot. Ja es nem nyugger,aki mindig Q##a budoset foz. Hozzatartozoim szomszedai..detto..ugyanez. Es mindig ugyanonnan jon fel a budos hagymaszag.


En is szoktam voroshagymat dinsztelni de nem 5 Kg-ot...es nem minden masnap...


Egyszeruen nem tudom miert van ez.



#szomszéd #büdös #Rohadtszag
2023. febr. 24. 15:32
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

A mellettünk lakók kukkolnak a lyukon (az a pici lyuk az ajtón) amikor zárom/nyitom.

Hallom mindig h oda osonnak kukkolni.


Beintegettem 🤣🤣🤣🤣🤣 elugrott ijedtében h hogy lehet h én tudom h kukkol. 🤣🤦🤦

2023. febr. 24. 17:30
 12/36 anonim ***** válasza:
76%
Fuuu amikor karfiolt főznek... Eláraszt mindent a fingszag 🤢
2023. febr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
59%

Úristen, emberek főznek, botrány. Inkább egyen mindenki spagettit instant szósszal, meg pudingot, grízes tésztát, meg egyebeket, isten ments, hogy megfőzzön egy jó lecsót, ha arra vágyik, vagy bármely random magyaros receptet, ami hagymadinszteléssel kezdődik, mert megzavarja a nagyérdeműt.

Félreértések elkerülése végett, a világért elmegyek azért, hogy ne zavarjam a szomszédokat, négy műszakban dolgozom, de ahhoz igazítom a mosást, a takarítást, a főzést, de még a szemétledobást is, hogy hogy dolgozik az átlagember. Viszont a kajámmal senki ne baszakodjon, ha brokkolit akarok enni tőkehallal, akkor brokkolit fogok készíteni tőkehallal, nem hiszem, hogy az, hogy bukóra nyitott ablakkal szellőztetek kifelé, az zavaróbb lenne, mint mondjuk egy dohányzó szomszéd. Meg amúgy is, én rendelni nem fogok, ételallergiák miatt csak azt eszem, amit én készítettem, de akinek nincs különösebb oka, az is miért ne főzhetne otthon azt, amit akar? Oké, én meg a pacal szagától kapok hányingert, de ha a szomszédnak az a kedvence, akkor az. Ennyi szabadságot ugyan hagyjunk már meg az embertársainknak. Szerintem a legtöbben boldogan bekötnénk egy szagelszívót, de az a helyzet, hogy abban a lakásban lakunk, amit megengedhetünk magunknak, és nem abban, amit szeretnénk.

2023. febr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
65%

Alattam, körülöttem lakók büdösek, dohányoznak és rohadt büdöseket főznek.


Első fél évben a szomszéd a nyitott folyosóra járt ki az ablakom-ajtóm elé dohányozni. Rohadt szar úgy indulni és jönni minden nap, hogy bagószag van, plusz a lakásba is bejött, nem tudtam szellőztetni.


Az aknában a WC mögött pedig feljött minden szag. Szarszag, kajaszag. Meg alapból volt egy ilyen dohányfüsttel keveredett öreg szag, konkrétan a rosszullét kerülgetett minden nap amikor hazajöttem. Azért se lehetett bezárni az ablakot, mert 10 perc után elviselhetetlen büdös volt.


A központi szellőzőre raktak új ventilátorokat, de azt már nem oldották meg, hogy a kedves lakók megnyissák az elszívókat, így a szomszéd szagait is az én lakásomba húzza át a szellőző, így kénytelen voltam elzárni én is, így kevésbé húzza a szagokat.


Nyáron meg konkrétan azt hittem elköltözöm. Egyszerűen az alattam lakótól ilyen rohadt büdös kukaszag árad folyamatosan. Hiába próbál az ember szellőztetni, büdösebb levegő jön be mint ami bent van. Plusz egész nap főz is.


Őrület tud lenni, alig várom, hogy elköltözhessek innen.

2023. febr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
72%

#9 Én pont ezért küldtem el a közös képviselőt a búbánatos pi_csába.


Az is azzal jött, hogy ne tárjuk ki az ablakokat, mert fűtés van, hideg van. Mondtam, hogy az ilyen fa_szságok kiírása helyett jelezzék inkább a dohányosoknak, hogy el lehet takarodni máshova a lépcsőházból.

2023. febr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
76%

Egyébként a cigiszagon a lépcsőházban dohányosként is kiégek.

Mikor épp nem volt erkélyem, akkor igen, lejártam a ház elé, eltávolodtam a háztól, és a kis parkban elszívtam a cigim köntösben a kávésbögrémet szorongatva. Most már csak vapelek, de akkor se értem, hogy mi vesz rá valakit arra, hogy rágyújtson a lépcsőházban, vagy a liftben. Pláne, hogy ahol most lakom, ott minden egyes lakás egy erkélyre nyílik, tehát mindenki kimehetne a friss levegőre, miért kell akkor mégis a zárt lépcsóházban cigizni?!

2023. febr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:

Kajakra kontosben (?? Alatta semmi??) Kimentel a haz melletti parkba? 😀😀 Neeee !


Jaaj hat amig 3 srac itt lakott (2 szobas az osszes lakas az epuletben ez nem tizes,es a 3srac az anyjukkal es a nagynenjukkel elt egyutt xD) addig ok is folyton a lepcsohazba meggyujtott cigivel mentek le: s lenn szivtak el..


Illetve tele szoktak csulazni a lepcsot + szotyi. Aztan egyszercsak elkoltoztek. 🤣

2023. febr. 24. 23:48
 18/36 anonim ***** válasza:
75%
Alatta pizsama, vagy melegítő, egyem azt a perverz fantáziád.
2023. febr. 25. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
62%
Nálunk egyik éven nyáron alig lehetett megmaradni mert az egyik szomszéd füves cigit szívott állandóan. Legalábbis feltételezem hogy a muskátli szagú cigi az volt...
2023. febr. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
46%
Bezzeg arra nem panaszkodtok, ha süti illat száll felétek:)
2023. febr. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!