Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Csak a mi szomszedunk foz...

Csak a mi szomszedunk foz nonstop budoset vagy mashol is??

Figyelt kérdés

Minden masodik nap FIXen arad a hagyma-kaposzta-sultkolbasz budos. Szelloztetni ejjel lehet lassan csak. Lepcsohazba amikor lehetosegem van es itt vagyok megyek nyitom ki az osszes ablakot. Ja es nem nyugger,aki mindig Q##a budoset foz. Hozzatartozoim szomszedai..detto..ugyanez. Es mindig ugyanonnan jon fel a budos hagymaszag.


En is szoktam voroshagymat dinsztelni de nem 5 Kg-ot...es nem minden masnap...


Egyszeruen nem tudom miert van ez.



#szomszéd #büdös #Rohadtszag
2023. febr. 24. 15:32
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
75%

Én inkább szagolom a sült halat meg egyebeket, pláne a lépcsőházban, ahol nem sokat tartózkodom, minthogy az este 10-kor még dübörgő, visítozó kölyköket meg a vasárnap reggel 7-kor kezdődő takarítási lázat hallgassam.

Azért mindent nem lehet megszüntetni egy társasházban. Lépcsőházban cigizni mondjuk szimpla parasztság, ez azért nem ugyanaz a szint szerintem, mint főzni egy töltött káposztát. Pedig dohányzom és utóbbit meg nem eszem.

2023. febr. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

Ja mondjuk. Inkabb a retek szagok,mint a visitas. Igazatok van! 🤔🤔😅😅 Amikor a szomszed nenihez jon a ded unokaja es 2,5 oran at visit uvolt es veri a falat: mindig arra gondolok h igen,de este 7 kor visszaviszik. :D minden heten 1 nap jon vagy 2 hetente ez valtozo es akkor 2~ orat visit. S ezutan elviszik: es a lepcsohazba is ordit lefele menet.


A poen az h pokol ott van: amelyik hazba viszik haza...


Illetve h a kisfiu amikor 25+ lesz rinyalni fog mas emberek visito kolyke miatt: h jaj de zavarja. Arra mar nem fog emlekezni h o is egy apro pokol volt. 😅😅😅

2023. febr. 25. 18:56
 23/36 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy szétadtam azt a szomszédot, aki egyszer átkopogott a kezében vajasdobozzal, hogy palacsintája van, elcserélné egy tálra a székelykáposztámból. Mondom oké, hogy érzi, hogy mit főzök, de honnan tudta, melyikben? Nevetett, hogy már két másik ajtón próbálkozott, de ott hülyének nézték, de próbálkozott tovább, mert nagyon megkívánta :D
2023. febr. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

#23 🤣🤣🤣🤣 Most komolyan?? Elso olvasasra azt hittem azert mondta a cseret,mert jelezni akarta h baromi eros a szaga. 🤣


Amugy 2 havonta en is megkivanom! De azt masik hazban fogyasztom pl mamanal :D es ra nem haragszom ha olyat foz! Mert ad belole! 😅😅😅😅😅😅

2023. febr. 26. 00:17
 25/36 A kérdező kommentje:
Viccet felreteve. Mama se foz napi szinten,se 2 naponta,idos. Es regebben se non stopba hagymat dinsztelt. Oke,volt h igen: de annyiszor mint alattunk..biztosan nem. Szo szerint heti tobbszor van dinsztelt hagymas alapu kajajuk ami.....budos. Ennyiszer hasonlot enni meg nem is jo + budosek mar. Akarmit foz: elso lepes a hagyma. Pl ha rantott hust sutne neha,vagy fasirtot,natur csirket,sult diszno husit. Az nem jonne ilyen gcire fel.. Tehat a bajom pl a non stop hagyma.
2023. febr. 26. 00:20
 26/36 A kérdező kommentje:
Tehat alattunk van ez + a sult kolbasz.. xD istenem. Minden pentek este óramű pontosan. 🤣🤣🤣
2023. febr. 26. 00:21
 27/36 anonim ***** válasza:
51%

Kérdező, én pl. megtehetem, hogy ha valamit megkívánok, akkor főzök belőle 4-5 adaggal, egyet megeszek, és a maradék négyet lefagyasztom. Általában így is szoktam, így azokon a napokon, amiken dolgozom, nem kell főzni, plusz mostanra rengetegféle fagyasztott fagyisdoboz van a fagyóban, szóval ehetek minden nap mást, ha ahhoz van kedvem.

DE.

Én egyedül élek. Ahol ötfős család lakik, ott ez nekik konkrétan egy vacsora. Reggelire meg, ha megtehetem, én is csinálok tojásrántottát sült kolbásszal, az meg csak frissen jó. De gondolom azért dinsztelődik rengeteg hagyma, mert nagy a család, és még későbbre is tennének el a kajából. A legtöbbünknek már sajnos nem él a nagymamája, aki ilyeneket főzzön neki. Mostanában már ilyen magyaros kaját a korosztályom nem tud főzni, a nagymamák meghalnak, az unokának meg hiányzik az ismerős íz, de azért rohadjon meg, aki a panelban azt mer főzni magának meg a családjának, amit szeret :D Ugyanazt csinálja, mint nagymamád, csak... nem értem a gondolatmenetet. Aki panelban lakik, annak tilos? Az éljen zacskóslevesen, szószos tésztán meg Wolton?

2023. febr. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Orulok hogy egyedul elsz. Maradjon igy. Amen.
2023. febr. 26. 18:29
 29/36 A kérdező kommentje:
🤣🤣🤣🤣
2023. febr. 26. 18:30
 30/36 anonim ***** válasza:
32%
Ha a rántott hús miatti olajszag dőlne fel, akkor meg azért sipákolnál.
2023. febr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!