Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Csak a mi szomszedunk foz...

Csak a mi szomszedunk foz nonstop budoset vagy mashol is??

Figyelt kérdés

Minden masodik nap FIXen arad a hagyma-kaposzta-sultkolbasz budos. Szelloztetni ejjel lehet lassan csak. Lepcsohazba amikor lehetosegem van es itt vagyok megyek nyitom ki az osszes ablakot. Ja es nem nyugger,aki mindig Q##a budoset foz. Hozzatartozoim szomszedai..detto..ugyanez. Es mindig ugyanonnan jon fel a budos hagymaszag.


En is szoktam voroshagymat dinsztelni de nem 5 Kg-ot...es nem minden masnap...


Egyszeruen nem tudom miert van ez.



#szomszéd #büdös #Rohadtszag
2023. febr. 24. 15:32
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
2023. márc. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

#30 te meg ugyanugy itt rinyaznal nyivakolnal es hisztiznel ha barki mas kerdez egy kerdezos portalon. Itt ugatnal akkor is. Nem tetszik lehet huzni mas kerdes ala,ember. Mi nem vilagos.


#31 🤣🤣🤣

2023. márc. 5. 15:38
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Én meg falun lakom és a buckalakók ilyenkor gumival tüzelnek, nekem meg ki vannak terítve a ruháim amibe dolgozni járok. Az a füst igazán mennyei a hagymaszaghoz képest.
2023. márc. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Kik azok a buckalakok? Sose hallottam!
2023. márc. 7. 14:47
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerencsés vagy :D
2023. márc. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
:D
2023. márc. 7. 17:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!