Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha jonnek hozzatok bekopogtato...

Ha jonnek hozzatok bekopogtatos hazalo ugynokok es erdeklodnek pl hogy mennyi a villanyszamlatok, kinek fizetitek. Elkulditek oket? Es akik az utcan acsorogva kerdezgetnek?

Figyelt kérdés
2023. febr. 28. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én minden ilyen házalót elszoktam küldeni az anyjába, még ha ez is a munkája, nem érdekel, engem ne zaklassanak. Telejsen mindegy milyen témával kapcsolatba eszi ide a fene, elzavarom. Amúgy is senkinek semmi köze hozzá hogy nekem mennyi a villanyszámlám és hogy kinek fizetek. A szolgáltató pontosan tudja, meg én is, másnak nem kell tudnai erről.
2023. febr. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Keretesházban lakunk, csengő sincs, nem véletlenül. Senkinek nem megyek ki akivel nincs előre megbeszélve. Utcán meg simán elmegyek ilyenek mellett
2023. febr. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A bekopogos embereknek udvariasan a szavaba vagok, mivel levegovetel nelkul nagyon sok mondatot szoktak zuditani, es megmondom, sajnalom, nem aktualis.
2023. febr. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglalkozom velük, - sorsukra szoktam hagyni őket a monodrámájukkal együtt. Eléggé hatékony szűrési rendszeren kell átverekednie magát annak, aki szeretne velem már csak találkozni is, - utcán pedig még ennyi esélyt sem adok nekik. :)
2023. febr. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Az emeletre se mer feljonni,olyan kutyank van 😂😂


Az egesz haz emiatt orul a kutyamnK,h megszabaditom oket a szemetnepsegtol.

2023. febr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ki se nyitom az ajtót, ha látom, hogy ilyesmi ember kopog (lakásban lakunk, van lyuk az ajtón).
2023. márc. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

+1 utolsó. A szomszédokat ismerem arcról, ha őket látom a kukucsban, akkor nyitom az ajtót, ha ismeretlent, akkor nem.


Utcán meg be van dugva a fülem, zenét hallgatok, és pontosan látom az ember testbeszédéből és arckifejezéséből, hogy érdemes-e megállnom, mert útbaigazítást kér, vagy vészhelyzet van, vagy csak simán egyike a nyolc szakadéknak, akik megpróbálnak kunyerálni, vagy esetleg olyan ragadványok, akik téríteni akarnak.

2023. márc. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!