Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mennyire vagy szégyenlős az...

Mennyire vagy szégyenlős az ellenkező nemű szomszédod előtt? Lányok nyáron bikiniben? Férfiak meztelen felső test?

Figyelt kérdés

2023. márc. 31. 21:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Hétvégi háznál, kb. 5-6 éve egy fiatal házaspár költözött a közvetlen szomszédságunkba, nyáron a hölgy egész nap csak egy bikinialsót visel mindenhol,kertben, udvaron, lakásban, pedig tudja, hogy a két kertből át lehet látni egymáshoz. A pasas meg egy fűrdőnadrágban van. Ha vendégeik vannak akkor egy bikinifelsőt vagy pólót felvesz a hölgy, de a pasas nem.

Nem zavartatja magát, ha a kertben van, illedelmesen odaköszön nekünk.

Meztelenül soha nincsenek, de félmeztelenül szinte mindég.

2023. ápr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Gatyában szoktam napozni, meztelenül már sok lenne szerintem.
2023. ápr. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Kertes házban lakunk

Nyáron amikor segítek a házimunkában pl locsolás fűnyírás levél összesöprése általában félmeztelen vagyok mert baromi meleg van

Van oldalsó szomszéd meg szembe szomszéd is

Bár nem tudom miért számottevő ha egy férfi félmeztelen csinálja a házimunkát

Gimibe vannak tesi órák uszodába szervezve szóval úszónadrágban vagyunk a lány osztálytársak előtt

Vagy a balatonon több ezer ember lát úszónadrágban félmeztelen szóval nem értem a férfiaknál ez miért számottevő

2023. ápr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Nyáron sokat vagyok félmeztelenül, otthon is és a nyaralóban is. Otthon pl. a kertben ha megyek ki öntözni akkor láthat szomszéd, de nem megbotránkoztató szerintem.


A nyaralónk pedig üdülőövezetben van, itt mindenki fürdőruhában van egész nap. Itt is megláthat szomszéd, de ők is ugyanúgy fürdőruhában vannak. A partra is egy fürdőgatyában sétálok le, biciklizni, füvet nyírni is félmeztelenül szoktam. Nyáron van, hogy napokig nem veszek fel pólót, hiszen meleg van. A férfiak, srácok a környéken szintén félmeztelenül jönnek-mennek. A nők pedig bikiniben.


21/f

2023. ápr. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
78%

Én 50 Ffi vagyok, és nyáron simán vagyok kertben, udvaron meztelen.

Nem zavar a szomszéd, őt sem zavarom én.

2023. ápr. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
És ha a szomszéd éppen egy hölgy, mi a probléma, ha a saját udvarán vagy kertjében éppen félmeztelenül tartózkodik?
2023. ápr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Csaj vagyok, és nem zavar ha a szomszéd meglát meztelen, napozás, teregetés közben. Legalább jo napja van.
2023. ápr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
62%

Fiúknak, meztelen felsőtestben mit kell szégyelniük ellenkező nem előtt?

Ha full meztelen kéne lennem ellenkező nemű előtt, azt inkább köszi, de nem.

Saját nemem előtt az is sima.

24 éves srác vagyok.

2023. ápr. 3. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
77%
A 18-asnak igaza van. Vannak a nyaraló szomszédban korombeli csajok és nem szégyenlősködök félmeztelenül előttük (titkon örülök is, ha meglátnak félpucéran a szomszéd lányok), úgy ahogy a saját nemem előtt sem vagyok szégyenlős.
2023. ápr. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 subrette ***** válasza:
100%
Bikiniben nem vagyok szégyenlős. Közel lakunk a Duna-parthoz. Oda gyakran lemegyek bikiniben. Egy jó pasi meg kimondottan vonzó félmeztelenül. Vízparton szoktunk úgy sétálni, hogy férjem félmeztelenül jön. Jó úgy átölelni, belekarolni.
2023. ápr. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!