Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Női öltözőben nem szégyenlősek...

Női öltözőben nem szégyenlősek a lányok, ha levetkőznek bugyira?

Figyelt kérdés
Vagy ők hogy öltözködnek?

2022. jan. 3. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Én nem vagyok az. Máshol sem vagyok, inkább csak félelemből takarom magam: félek attól, hogy valaki feljogosítva érzi tőle magát, hogy beugasson, undorítóan nézzen rám vagy szemtelenül viselkedjen velem. Nők között ilyennel nem kell számolni
2022. jan. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Én nem
2022. jan. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Amikor sulis voltam, akkor én eléggé az voltam, bár inkább amiatt, hogy akkor sem voltam egy modellalkat, és féltem, hogy beszólnak vagy elkezdenek piszkálni (pedig amúgy tök normális csajosztálytársaim voltak, nem értem, miért paráztam ennyire... amikor 1-2 beszólást kaptam, az mind fiúktól volt)... akkor azt csináltam, hogy vagy előbb bementem az öltözőbe, hogy mindenkinél előbb legyek kész, vagy már a tesicuccomra vettem fel a ruhámat otthon... óra után meg a klotyóban öltöztem vissza (zuhanyozni sem mertem, mert nem volt zárható a kabin... amúgy sztem senki sem zuhanyzott le, mert egyszerűen nem volt elég idő rá szünetben).


Most, felnőttként eljutottam arra a "szintre", hogy még mindig vannak gátlásaim a külsőm miatt vmennyire, de hogy az az ok, amiért ott vagyok az adott intézményben és így az öltözőben, fontosabb, mint az, hogy esetleg vmi hülye fintorogva néz rám vagy beszól. Hogy inkább leszek vki előtt ciki, de igenis fontosabb annál az, hogy elmenjek arra az edzésre pl.

2022. jan. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Metionin ***** válasza:
100%
Környezetfüggő. A tesi öltözőben mindig igyekeztem gyorsan és a lehető legkevesebbet mutatva öltözni, mert az osztálytársnőim mindig néztek mindenkit és beszólogattak, hogy ki kövér, sovány, ki hol szőrös, kinek mekkora a melle stb. De pl. balett öltözőben sosem takargattam magam, ott egyik lány sem bámult és nem szólt be, pedig ott teljesen le kellett vetkőzni. Színházas öltözőben meg sokszor rohangáltunk nemtől függetlenül egy szál gatyában vagy bugyi melltartóban, senkit sem izgatott, mindenki arra koncentrált, hogy időben kész legyen. Szóval igazából ez azon múlik, hogy kikkel kell együtt öltözni.
2022. jan. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Társaságtól függ.

Jobb helyeken nem ezzel foglalkoznak.

2022. jan. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Miért kellene szégyellősnek lenni?A munkaruhában kellene zuhanyozni műszak végén?
2022. jan. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
bugyira? és akkor hogy tusolnak pl?
2022. jan. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az volt brutális, amikor a gimis osztályunk számára kötelezővé tették az úszást, és egymás előtt kellett meztelenre vetkőzni. Mivel soha nem úsztam ilyen körülmények között, csak a strandon, hidegzuhanyként ért, hogy nincsenek egyszemélyes fülkék, mint az üdülőhelyeken. 😳😂

Én nagyon szégyenlős voltam még a rendes öltözőben is.

2022. jan. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
93%
Én egy régebbi munkahelyemen voltam kicsit szégyenlős, mert az egyik lány biszex volt, és állandóan a melleimet dicsérgette.
2022. jan. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!