Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Melyik a jobb választás ha...

Melyik a jobb választás ha szégyenlős vagy?

Figyelt kérdés
Osztálykiránduláson együtt kell zuhanyoznia a fiúknak. Melyik lenne nagyobb ciki? Ha én is meztelenül fürdenék ahogy mindenki más, és ez esetben minden fiú meztelenül látna engem? Vagy fürdőnadrágot vinni és egyedüliként kilógni a sorból, midőn a többiek meztelenül tusolnak? Így viszont biztos gúnyolnának, a szégyenlősségért, vagy hogy nekem biztos nem nőtt ki, stb. Melyik a jobb választás? Tudom hogy higiéniailag a meztelen zuhanyozás lenne, de biztos mindenki megnézné a többieket.

2022. jún. 3. 06:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor kamasz voltam hasonló cipőbe jártam mint te. Sőt nem csak én hanem sok más korombeli. Emlékszem igyekeztünk olyan megoldást találni hogy egyedül legyünk a vizesblogba.


De kérdésedre válasz: legjobb az lenne meztelenül fürdenél. Más is lehet szégyelős. Ha pedig valaki szól enged el füled mellett. De azt se gondolom hogy fognak.

2022. jún. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Meztelenül. Betekered magad törülközőbe, amit csak közvetlenül a zuhanyfülke előtt veszel le. Aztán befordulsz a fal felé és úgy mosakszol. Üdv, egy extrém szégyellős sorstársad :)
2022. jún. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak az idióták kötnek beléd olyan hülyeséggel, mint amit leírtál kérdező. Azt tudom mondani, hogy tegyél belátásod szerint.
2022. jún. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha fürdőnadrágot vrszel az a cikibb.

Mindenkinek ugyan olyan lóg a két lába között. Minek szégyenlősködni?

2022. jún. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Lassan 30 leszek tehát nem a 60-as években voltunk gimisek

Elárulom neked min nem csináltunk ügyet ebből

Osztálykiránduláson és úszás után is mindenki meztelen zuhanyzott

Sőt mi tudoltunk tesi után is és ott gyorsan kellet szóval nem volt idő takargatni

Senkit nem érdekelt ugyan az van mindenki lába közt max néhány nagyfarkú kapott 1-2 dícséretet pl értem már miért van minden héten új csaj...

2022. jún. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a legjobb választás, hogy nyár van!


Elmész egy nudista strandra és rájössz arra hogy a szégyenlősködésnek semmi értelme és a mentális gátjaid azért vannak hogy feloldjad őket!

2022. jún. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#5


A rendszerváltás idején a sportolók (fiúk-lányok) együtt zuhanyoztak vagy hegymászók együtt fürödtek a hegyi patakban edzés/sportolás után :)))


Persze akkoriban a csajok azért nem napoztak teljesen meztelenül mert a törvények azt azért már tiltották.

2022. jún. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy zuhanyzóban a megfelelő tisztálkodás a cél, nem a méretverseny. Elkerülhetetlen, hogy ne lássátok egymást testét és nemiszervét, de szerintem jobban cikiznének a fürdőnadrág miatt, mintha meztelenül zuhanyoznál ahogyan a többiek. Gondolom, már nem a serdülés előtt vagytok.
2022. jún. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ne fürödj
2022. jún. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#9

Maradj már ezzel a "ne fürgyé le" baromsággal...

2022. jún. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!