Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen dolog az hogy a szomszé...

Milyen dolog az hogy a szomszéd a nővéremmel mosatja ki a tangáját?

Figyelt kérdés

Elromlott a mosogépük, a pasija áthozta a kislányuk ruháit hogy a nővéremmel megbeszélte a barátnője hogy egy gyorsprogramra berakja neki. Ezzel még nem is lenne baj de a nővérem pont leszaladt a boltba én meg mondom addig berakom a ruhákat gyorsan, aztán valóban volt a kislányruhák benne, de a szatyor alján ott volt vagy 10db tanga bugyi. Szerintetek ez normális?

Tuti nem véletlenül keveredett oda mert ahoz elég sok db volt.

Most komolyan szerintetek mit akart ezzel a csaj?

Kb egy hete járnak át mosni, eddig mindíg a nővérem rakta be a mosógépet.



2023. ápr. 4. 22:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%
Miért, kinek kéne kimosni? Te akarod? Miért baj, ha kimossa a mosógép?
2023. ápr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
18%
Meg kell nekik mondani,hogy innentől oldják meg. Valszeg ki akarta használni a helyzetet. Én a tangákat vissza se adnám, csak kidobnám. Ha a kislány ruhák volt a lényeg, akkor tangáknak nem is kellett volna ott lenniük.
2023. ápr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
89%

Nyílván az ő fehérneműjét is mosni kell valahol.


Azt nem értem miért nem keresnek egy mosodát a környéken

2023. ápr. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%
Valószínűleg már fogyóban volt a tiszta fehérneműje és úgy volt vele, hogy ez belefér abba az egy adag ruhába, szóval miért ne. Bár én ilyen helyzetben inkább kimosnám kézzel a bugyikat, ha nincs mosoda a közelben, nem adnám oda a szomszédnak, hogy mossa ki. Számomra fura lenne akkor is, ha egész jóban vagyunk.
2023. ápr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Hát gondolom azért a tangabugyit kézzel is ki lehetne mosni.

Mosoda nincs a környéken, meg egy gyerek kabátot stb. persze hogy ki mos nekik bárki, de a tangáit mossa már ki magának, nem?

2023. ápr. 4. 22:08
 6/25 A kérdező kommentje:
Ráadásul a nővérem a pasival van jóba, a csajjal annyira nem is.
2023. ápr. 4. 22:09
 7/25 anonim ***** válasza:
61%
De, így van. Elég gáz és proli dolog.
2023. ápr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
92%

Érdekes dolog ez.

Nálunk is van két kisgyerek és nálunk is a közelmúltban elromlott a mosógép. Ez valóban nem egyszerű dolog, mi is két hétig kénytelenek voltunk nélkülözni. És hallottam, hogy milyen szerencsénk volt, hogy nem egy hónapig. :-)

Szerencsére a szüleim velünk egy városban laknak, természetesen minden gond nélkül kimosták. Első körben mi is a gyerekek ruháit vittük, aztán ahogy múltak a napok, kénytelen voltam a magaméit is vinni. Feleségem meg kijelentette, hogy az ő fehérneműit ne mossa (ne lássa) az anyósa, úgyhogy lavórban kézzel mosta ki. Ezt is meg kell érteni. Ugyanakkor azt is meg kell érteni, hogy a felnőttnek is elfogy egyszer a fehérneműje. Persze szomszédnál még egy fokkal kínosabb.

Alighanem engem férfiként is zavarna, ha a szomszédomban lakó fiatal csajszi foglalkozna az alsógatyáimmal. Inkább kimosnám kézzel, jól kicsavarnám, aztán valahogy csak megszárad. Persze, mint a messiást, úgy várnám vissza a mosógépszerelőt, hogy végre normálisan ki tudjak mindent mosni. :-)

2023. ápr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tökimindegy. Semmit nam akar, így nyilván könnyebb. Nem láttál még bugyit, vagy miért akkora ügy ez? Ha nincs mosoda hol máshol mossa ki? Géppel könnyebb és gyorsabb mosni sokkal, a mosásban az a 10 tanga nem oszt nem szoroz.
2023. ápr. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Jó persze fogynak a ruhák, de csak a tangák?

Szóval más egyikük ruhájából se volt csak gyerekruha meg tanga.

Ha a többi ruhájukat meg tudják oldani, akkor pont a tangát nem?

Ez inkább olyan mintha a szomszéd csaj valamiféle üzenetnek szánta volna a nővéremnek. Vagy nem tudom, de szerintem ez kicsit lealázó a nővéremre nézve.

2023. ápr. 4. 22:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!