Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni az idős...

Mit lehet tenni az idős levakarhatatlan mindent jobban tudó nőkkel?(szomszéd)

Figyelt kérdés
Albérletben lakunk párommal. Nem rég költöztünk ide. A szembeni szomszéd viszont már most az őrületbe kerget. Kifigyeli mikor megyek Pl kutyát sétáltatni és lejön utánam. Akkor állandóan azon lovagol, hogy nem járok dolgozni. Mondom Home Office-ról nem hallott?! Jöttek bekötni a netet. Engedem be a technikust, és kb kérdőre vonta őt is hogy ki ő és engem is hogy hozzám jött -e. Viszont már kezd elegem lenni. Egy hétig elkerült ( beszóltam neki, hogy az én életemmel foglalkozzon). Most elkezdte újra és most a tulajt köpködi. Nagyon rossz lóra tettünk, mert ő nem képes semmit csinálni. Be fog szakadni a mennyezet, szar az egész ingatlan..( társasház, tény hogy nem korszerű. De lakható. Nekünk megfelel. ) És már kb ott hagytam. Kikerülhetetlen. Igen, idős nő. De durván kotnyeles és rosszindulatú. Már kb zaklatásnak érzem . Párja 24 oraban dolgozik. Kb vékonyak a falak és néha ordítoznak... Szóval romlott egy nőszemély. Ránézésre elmondod, hogy undorító nő... Eddig tűrtem és normális voltam, de elég. (Magasföldszinti lakás)
2023. márc. 31. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért állsz vele szóba?
2023. márc. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mikor rádszáll elküldöd a jó édes... nem írom inkább tovább-ba aztán békén hagy egy ideig.
2023. márc. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
Szólj a tulajnak, hogy tegye helyre, különben elköltöztök máshova.
2023. márc. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb ha odamegy hozzád akkor mondd neki hogy fertőző covidos vagy, ami az idősekre kifejezetten veszéles, ezért sajnos nem tudsz vele beszélgetni idén többet, pedig a szíved szakad meg emiatt.
2023. márc. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%
Légkürt
2023. ápr. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell szóba állni vele.
2023. ápr. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!