Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miként állnátok ki magatokért...

Miként állnátok ki magatokért olyan környezetben, ahol folyamatosan rágalmaznak a szemedbe?Nyilván nem direkt, hanem átvitt értelemben újra meg újra beléd rúgnak ugyanabban a témában? Nyílt konfliktus nem vezet sehova.

Figyelt kérdés
Mondok egy példát: új helyre költöztél ahol elterjesztette valaki rólad h erkölcstelen vagy (nem engedte azt a bizonyos szót az oldal..). A szemedbe nyilván nem mondják, de minden egyes alkalommal célozgatnak, és pontosan éreztetik veled hogy terólad van szó.

2023. ápr. 14. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Ugyanilyen mérgező munkahelyen vagyok. Összenéznek meg minden, meg célzó szavakat mondanak meg próbálgatnak, valóban olyan vagyok-e amilyennek mondanak. Nehéz de nem kell velük foglalkozni, csak azokkal, akik tudják mi az igazság, hogy milyen vagy valójában. Vagy ha már nagyon elég belőlük, megmondani nyíltan szemtől szembe mondják el, miből gondolják ezt, miért is lenne alapja a szóbeszédnek, vagy te is kezdj el terjeszteni valakiről valami nagyobb horderejű pletykát hogy ő legyen a téma.
2023. ápr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1es a nyíltság azért nem célravezető, mert nem direkt sértésre nem lehet alkalmazni.
2023. ápr. 14. 15:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, mindenki azt gondol/ azt hisz rólad/rólam/bárkiről amit akar-lényegtelen. Erős, egyenes emberről, akinek helyén van a szíve, a lelke, az egyénisége, értékrendje az mindig hagyja.. Sosem megy bele ilyen játékba.. Hiszen pontosan tudja, hogy rágalom és hazugság. Nem ő lesz a vesztese ilyennek, hanem az aki felül a rágalomnak, és egy normális embert veszít-hosszútávon:)
2023. ápr. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyesmi helyen lakok. Az nem tetszett a szomszédnak, hogy amikor ide költöztem többször felszólítottam hogy ne járkáljon át a kertembe, ne engedje át az állatait (tacskó, tyúkok, kecske). Pár hónap után jelentettem a nébihnél és birtokvédelmit indítottam ellene.

A helyi buszsofőrnek is pletykáltak rólam (másképp adták elő ezt a sztorit). Volt, hogy facebookon rám írt egy random vadidegen szitkozódva. Olyat is próbáltak hogy egy haverjuk rám írt ismerkedési célzattal (ki tudja mit akartak elérni, lehet pucér képeket szerezni és azt szétküldözni. Ezt nézem ki belőlük).


Megoldás; szépen megmutatom a képeket hogy miket csináltak régen. Mi volt a gond.

A nébih visszajelzését is, hogy megbüntették őket. (ezen mindig kikerekedik a szemük)

"hádde így vót évek óta"

-Öreg, ha te kifizetsz x milliót egy házért akkor a szomszédnak veszed meg a kertet vagy magadnak?

Ezen mindig bekussolnak.

Ennyi. Ha rákérdeznek elmondom mi is volt. Amúgy meg nagy ívben lesz4rom ki mit gondol.

2023. ápr. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem érdekel, szóval mondanak, amit akarnak.


Idiótákkal nem foglalkozom, legyen szó munkahelyről, családról vagy tágabb környezetről.


Azt meg, hogy a városban mit tartanak rólam vadidegenek hát végképp és halálosan lesza. :D

2023. ápr. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!