Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Elkoltozzek vagy maradjak itthon?

Elkoltozzek vagy maradjak itthon?

Figyelt kérdés

Elkoltozzek vagy maradjak itthon? Itthon nem tudnek normalisan tanulni, mert kicsi a haz, es mindenki hatalmas hangzavarral van, ha nem ok, az allatok (nyul, papagaj).


Nagyon keves a keresetem, es szeretnek magantanarhoz is menni, fogszabalyzot es jogsit is.



2023. ápr. 16. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Maradj otthon fuldugoval.
2023. ápr. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Ja, es a legkulonbozobb lakasokban, hazakban lehet szenvedni hangos szomszedoktol, ahol nem is szamitanal ra. A fuldugot nem viccbol irtam.
2023. ápr. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nyitott a haz, a szobaknal nincs ajto es egymas mellett vannak folyososzeruen.:(
2023. ápr. 16. 23:35
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Hogyhogy nincs ajtó? Hát tetess fel egyet a sajátodra.
2023. ápr. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Paraszthazban elunk, akik epitettek, hobbitoknak terveztek..., es az a resz ami a szobam, regen kamra volt, es 166 cm magas letemre lehajolva kell kimennem, vagy atjonniuk, mert mellettem a konyha vagy mosdo van.
2023. ápr. 16. 23:46
 6/8 A kérdező kommentje:
Hiaba mondtam, hogy kifizetem, csak nagyobbitsuk meg es tegyunk fel ajtot, de elvileg nem lehet, mert ha kibontanank, beomlana valamiert.
2023. ápr. 16. 23:47
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
Miért nem vágod el az ajtót és szabatod hozzá a tokot? Nem atomfizika ám.
2023. ápr. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%

Ezzel egyutt azt mondom, mikor szep budai tarsashazi lakasban eltem, egyreszt papirvekonyak voltak a valaszfalak, masreszt horror szomszedaim voltak, kulonos tekintettel az ejszakakra. Szo szerint hallottam mindent, pedig volt ajto, fal.

Ertem, hogy a korulmenyek nehezek, de nekem sajat szobam nem is volt 27 evig, sokminden zavaro, egy epitkezes, barmi.

Ha mar a nyulak is zavarnak, gyanus, hogy nem te vagy-e erzekeny is.

2023. ápr. 17. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!