Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyenek a szomszédaitok?...

Milyenek a szomszédaitok? Megírnád hogy milyen típusú településen laksz?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 27. 12:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%

Nincsenek szomszédaim 🥰


(Erdőben lakok, könnyűszerkezetes kis házikóban)

2023. ápr. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
jók a mostani szomszédaim , a legközelebbi légvonalban 2.8km van . a régi szomszédaim zenéltek , órdítottak , autót szereltek , szennyízet az akkna mellé vödrözték , gumi/műanyag volt a tüzelőjük
2023. ápr. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmasak. Zajosak, büdösek, neveletlenek. Megyeszékhely panel. Álmom válna valóra, ha olyan távol lennének, mint az első két válaszolónak. Én szeretem a csendet. Vagyis csak szeretném.
2023. ápr. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
A felújítási zajokat leszámítva csendes szomszédaim vannak, és dohányozni is lemegy a többség az utcára, ez ahhoz képest, hogy panelban élek egy budapesti lakótelepen, kifejezetten jónak számít. Az egyetlen probléma, hogy felújításokat viszont nehéz keresztülvinni a lakógyűlésen. Viszont a nyugalom felbecsülhetetlen. Van egy problémás alkeszunk és egy felelőtlen kutyás kisgyerekes család, de el lehet őket kerülni. A szüleim is panelban élnek, de ott rendszeresen volt gond hangos zenehallgatókkal éjjel-nappal. Nem tudom, mennyit változott, volt, aki azóta elköltözött onnan is.
2023. ápr. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
100%

Kisvárosban élek. Viszonylag jól kijövünk a szomszédokkal, ha kell segítenek és mi is segítjük őket (építkezés, stb.). Ritkábban át is látogatunk egymáshoz.


A másik szomszéd néha azért próbál szúrkálódni. Nem vagyunk velük rosszban, de jóban sem.

2023. ápr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Kisvárosban élek, albérletbe, 7 hónap van még a szerződésből.


Felsőszomszédba cigányok költöztek, az alsószomszédba szintén, nem, nem a kivételt erősítő szabályból valók, szembe meg egy gyerekes véranyuka van, akinek a hobbija a folyosón dobálni a gyerekének a labdát, hogy hozza vissza.


Helyileg Budapesten dolgozom csak Home Officeba, tervben van, hogy felköltözöm, és nem biztos, hogy megvárom a szerődés végét, lehet veszni hagyom a kauciót, mert lassan azt érzem, hogy vagy magamat, vagy a szomszédaim fogom megölni :)

2023. ápr. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Községben élünk, családi házak. Közvetlen szomszédunk igazából nincs, mert a terület elég dombos. Az út túloldalán vannak házak, illetve "felettünk - mögöttünk van ház. Senkivel nem vagyunk rosszban, két szomszéd van, akikkel össze is járunk, segítünk egymásnak amiben tudunk. 😊 Többiekkel köszönő viszonyban vagyunk, pár szót váltunk,ha találkozunk.
2023. ápr. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Kisváros kertvárosában élünk. Kb. nem is ismerjük a szomszédainkat. Általában nem zajosak, 1-2 alkalmi kivétel akad, illetve volt egy nyár, amikor rendszeres volt a zavarás (jacuzzit tettek a kertbe, és általában éjjel használták), de szerencsére ráuntak (vagy tönrement, nem tudom).
2023. ápr. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Jók, semmi probléma nincs velük.

Kolis vagyok, 5 szobatársam van és 12 szomszédom. Plusz a pasimnak, akinél kb lakom egy szinttel arrébb van 5 szobatársa és 12 szomszédja.


Otthon a családnál is jók a szomszédok, van egy idős néni meg egy másik (hozzánk hasonló) család. Szintén kb kirepültek a gyerekek, de régen sokat játszottunk együtt. Meg zenéltünk is, mindkét család zenész család. (Az idős néninél meg ott lakott a fia, aki szintén zenész). Plusz nekem falszomszédunk egy zenész fickó.


Nagy város mindkettő, de különbözőek.

2023. ápr. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Rémálom. A 2 oldalsó szomszédunkkal semmi gond nincs, mintha nem is lennének. Viszont a szembeszomszédunk egy szellemi fogyatékos férfi, akiről az anyja gondoskodik. Minden alkalommal mikor kimegyünk, kiabálja nekünk az obszcén f*szságait, amik néha szexuális töltetűek is. Ez akkor volt "nagyon jó", mikor még kiskorú voltam... Egyszer irgalmatlanul leordítottam, de nem hatotta meg. Nem tudunk vele mit csinálni, mivel szellemi fogyatékos, neki bármit lehet. Ha valaha lesz rá anyagi keret, jó magasra megcsináljuk a kerítést, hogy ne tudjon belátni. Utálunk az udvaron lenni emiatt, pedig gyönyörű füves, virágos udvarunk van.

Kicsi dunántúli falu.

2023. ápr. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!