Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen viszonyban vagytok a...

Milyen viszonyban vagytok a lakótelepi szomszèdaitokkal?

Figyelt kérdés
én nemrég költöztem egy kisvàrosi lakótelepre,de úgy érzem,hogy nem vagyok olyan szimpatikus nekik. igaz,hogy nem is nagyon beszéltem még egyikkel sem,csak ez màr egy jól összeszokott lakóközösség,főleg öregekkel.nem zajongok semmivel,úgyhogy okot nem nagyon adhattam rà. ti milyen viszinyban vagytok a szomszédokkal?egyàltalàn foglalkoztok vele,hogy milyen a viszonyotok?
2023. márc. 28. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán ismerem őket, nem beszélünk, csak köszönünk egymásnak.
2023. márc. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
engem pl az egyik öreg megtalàlt azzal,hogy ne oda àlljak már a parkolóba,mert hogy zavarja őt amikor reggel indulok dolgozni(hozzàteszem,hogy rajtam kívül még 3 embert megtalàlt ugyanezzel a dologgal),aztàn egy olyannal is egy másik nő,hogy amikor àlltam ki a parkolóból,majdnem “elütöttem őket”,mert ott àlltak a gyerekekkel pont az útban,és próbàltam a lehető leglassabban menni,de majdnem lefullat az autó,és ugrott egyet,de bőven messze voltak,és nem is ugrott meg akkoràt,csak làttàk az autón gondolom… szóval màr gyomorideggel megyek haza,vagy parkolok be az autóval
2023. márc. 28. 20:59
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sz.r helyre költöztél azt kell, hogy mondjam. Ilyen "kedves" szomszédaim voltak már nekem is sajnos, ignorálni kell őket vagy elköltözni.
2023. márc. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Köszönünk egymásnak és ennyi.Nincsenek nagy bandázások,beszélgetések.
2023. márc. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A helyi lányokkal jó, de óvatos vagyok, nem akarok konfliktust.
2023. márc. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kb 5 szomszédot ismerek látásból, tudom melyik lakásban laknak. Nevüket nem is tudom. És ez jól van így.
2023. márc. 29. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon debilek a szomszédaim, már vagy 7 helyen laktam de most a legrosszabb. Van egy 4 hónapos csecsemőm és verik a falat a szomszédok hogyha sír, reggel-délután-mindig. Átmentem megbeszélni a dolgokat, de mondták hogy nem érdekli, zavarja őt, oldjam meg hogy ne sírjon. Közben meg van 1 autista gyereke, aki hangosabb mint cfa cölöpözés mikor fúrják. Mindegy, elhatároztam hogy mától én is verem a falat ha egy hangot hallok.
2023. márc. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszönünk - aki hülye, azt ignorálom.
2023. ápr. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!