Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek is jól tettem...

Szerintetek is jól tettem hogy úgymond ki álltam magamért ?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron történt nálunk tették fel a bádog lemezt a tetőre és volt egy nagyszájú munkás aki mindig beszólogatót nekem.

Szóltam neki szépen hogy fejeze ezt be de nem értette meg akkor elfogyott egyszer a türelmem és akkor mondtam neki durván vagy a munkára koncentrálsz vagy takarodj innen komolyan mondom na ez nem tetszett neki fenyegetőzőt hogy ha leszáll a tetőről baj lesz.

Mondom ne fenyegess ha még dolgozni akarsz itt aztán leszállt és idegből meg mondtam neki az őszinte véleményem hogy egy bunkó seggfej vagy amit nem akartam de már nem bírtam tovább vissza fogni magam.

Aztán másnap már viselkedett jogosan tettem nem?

Ha nálunk dolgozik ne baszogason ha nem tud rendesen beszélgetni szerintem.

30 feletti család apa szégyen hogy így viselkedik sajnos.


2023. máj. 2. 09:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, bár én ha így viselkedett volna velem, lezavartam volna a tetőről, és kidobtam volna, hogy ide többet nem jöhet. Kerestem volna más munkást.
2023. máj. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Engem csak az érdekel, miért teszed fel ezt a kérdést egy évvel az eset után?
2023. máj. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mert most akartam nem számít szerintem hogy ha később is teszed fel 😊
2023. máj. 2. 09:58
 4/13 A kérdező kommentje:
Saját véleményem szerint nem kell pont aktuálisan napra pontosan tenni ki ha kérdése van az embernek.
2023. máj. 2. 10:00
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Ki dobni nem mertem volna mert erősebb mint én 😅
2023. máj. 2. 10:00
 6/13 A kérdező kommentje:
Inkább el mentem biciklizni hogy le nyugodjak nem akartam hogy verekedés legyen azért.
2023. máj. 2. 10:07
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Ez igen,... Férfi vagy a javából. Elmondtad neki hogy bunkó paraszt aztán elmentél biciklizni. 😂
2023. máj. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen mert haza nem küldhettem úgyse ment volna el magától mert nem én hivtam hozzánk hogy jöjjön segíteni a másik ha anyázok akkor biztos hogy össze vert volna az meg nem hiányzott volna senkinek se
2023. máj. 2. 10:19
 9/13 anonim ***** válasza:
50%

"Saját véleményem szerint nem kell pont aktuálisan napra pontosan tenni ki ha kérdése van az embernek."


Ja, félre ne érts, semmi problémám nincs azzal, hogy később teszed fel, egyszerűen csak azt gondolom, hogy egy évvel az eset után járva valószínűleg valamilyen más téma mentén jutott ez eszedbe. Az a gondolatmenet érdekelt, ami miatt ilyen hosszú idő után fontosnak érezted, hogy visszajelzést kapj erre az esetre..

2023. máj. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Olvastam itt az oldalon hasonló kérdést és gondoltam ki irom én is
2023. máj. 2. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!