Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Igazak a rémhírek?

Igazak a rémhírek?

Figyelt kérdés
A Keleti Pályaudvar környéke avagy az aluljáró tényleg veszélyes?

2023. máj. 15. 14:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Megfenyegetett egy svéd cserediák, hogy elvágja a torkom... Voltam 19 éves... Fsza élmény volt...
2023. jún. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Éjszaka szerintem nem ajánlatos a mellékutcákban sétálgatni, de ami az aluljárót illeti, szerintem a Blaha rosszabb.

Úgy egy az egyben undorító környék, én kerülöm, ha tudom.

2023. jún. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
12: Igen, a Blaha tényleg a legalja.
2023. jún. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Sosem ért atrocitás, szerintem eleve túlzottan forgalmas hely ahhoz, hogy kirabolhassanak, ellenben kosz, bűz, kéregetők, undorító emberek rengetegen vannak. Meg seftelők is.


Blaha aluljáró annyiban rosszabb, hogy ugyan ott sem fognak módszeresen kirabolni, de éjszaka simán eltaláhat valami random részeg üveggel.


De a legalja amúgy a Nyugati aluljáró, ott aztán van minden. Meg a Blaha kistestvérét, a Boráros teret is megemlíteném...

2023. jún. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!